| Angelofdarkness862 a întrebat:

Care imi spune o gluma buna primeste fundita +vot
P. S. SA NU FIE CU BULA!

Răspuns Câştigător
| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

- Ai promis că te vei lăsa de băutură şi vei deveni un alt om!
- Aşa am şi făcut. Numai că şi omului aceluia îi place să bea.
sau
Doctorul consultă o femeie, după care îi cheamă soţul la discuţii:
- Domnule, am o veste bună şi una proastă pentru dv. Voi începe cu cea proastă: nevasta dv. are sifilis. Vestea bună: nu l-a luat de la dv.

2 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Un barbat cade de la etajul 10 in fata unei babutze.Acesta dand sa se ridice si sa plece face baba " mai baiete nu ai pati nimic?" El: " Nu doamna ca sunt parasutist profesionist Baba: " SI unde iti e parasuta" EL:" e sus o bate barbasu'"

| Catalina3920 a răspuns:

Culmea tinichigeriei:sa pui tabla inmultirii pe casa...