| SabinaQueen a întrebat:

Care o fost prima intrebare de la t/a? Ca mi-e lene sa mai caut.

13 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Prima intrebare a fost aia care a aparut prima data la T/A

| TiberiuFasole a răspuns:

In afara unei case sunt trei intrerupatoare. Casa are o usa si nu are ferestre.

Puteti ramane in afara casei si sa actionati comutatoarele in orice mod doriti.

Dupa ce ati terminat, aveti voie sa deschideti usa, sa intrati in casa. apoi trebuie sa spuneti care din comutatoare actioneaza becul. (Numai unul din ele actioneaza becul; becul a fost initial stins; exclus a va uita pe gaura cheii sau a demonta intrerupatoarele!)

Asta a fost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 Martie 2009
georgesur intreaba:
In afara unei case sunt trei intrerupatoare. Casa are o usa si nu are ferestre.

Puteti ramane in afara casei si sa actionati comutatoarele in orice mod doriti.

Dupa ce ati terminat, aveti voie sa deschideti usa, sa intrati in casa. apoi trebuie sa spuneti care din comutatoare actioneaza becul. (Numai unul din ele actioneaza becul; becul a fost initial stins; exclus a va uita pe gaura cheii sau a demonta intrerupatoarele!)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Minti, ca nu a fost asta... big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deja ţi-e dor de mine? =]]]]

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce te face sa crezi asta? Poate... big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.tpu.ro/......sei-si-sa/

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ti se pare a fi asta întrebarea ta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi ea a întrebat "Care o fost prima intrebare de la t/a? Ca mi-e lene sa mai caut.", nu "Care a fost prima întrebare de la t/a a domnişoarei Kitty?". Şi chiar aşa, am avut o grămadă de conturi, pe care le-am şters. Nici eu nu mai ştiu care a fost, lol.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaaaaaaaaaa....pai spune si tu asa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idk, dar a fost fain când m-a luat Furcu în braţe.

| SabinaQueen explică:

Si am uitat sa scriu si cine a pus intrebarea?