| anonim_4396 a întrebat:

Ce lucruri amuzante vi s-au intamplat? Funda pentru cel mai amuzant.

Răspuns Câştigător
| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Aruncam cu oase de caine de la geam de la o fata in cap la oameni si am nimerit`o pe diriga mea.eram in a 6arolling on the floor

6 răspunsuri:
| Fluffy a răspuns:

Aruncam cu oua si apa in oameni de la geam laughing)
Odata am aruncat cu un ou, drept in cap la o tanti si a inceput sa strige: Aoleu!laughing) si se uita in spatele ei laughing)

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Tati mi-a turnat palinca-n cap...
Sau cand un tantar a inebunit de la ceva "parfum"

| Artemisia a răspuns:

Am visat ca Lady Gaga imi era MAMA! iar eu era urmarita peste tot de paparazzii, care nu imi dadeau pace!

P.C.plus ca aveam o freza de mureau si mîțele de pe gard!

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Ideea e ca eu am fugit)) si a vazut-o pe prietena mearolling on the floor

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Mersi pentru fundabig grin

| VacaVacuta a răspuns:

La poza de sfarsit de an scoalar, in liceu, in loc sa imi scrie numele Diana m-a botezat Biancalaughing
Si de atunci, pentru toti am ramas Biancalaughing