| Ronni a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante sau interesante lucruri pe care le-ați făcut la scoala anul acesta?

14 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Faceau repetitie clasa a 8-a langa clasa noastra.Ei erau afara, noi ne uitam pe geam.Profu' de romana, (dirigu' lor) era atent la altceva.Eu am strigat atunci : Hai salut, Manca-ti-as!
Repede s-a uitat la mine, si eu am coborat capul sub geam sa nu ma vada laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Am chiulit aproape toate orele de sport.

| Naяutσ a răspuns:

Aruncam cu baloane ( cu apa, fireste laughing ) de la etaj in ce apucam si noi, copii, profi, femeia de serviciu laughing

| Kalla a răspuns:

Era sa ardem clasa si ne-am imbatat la scoala si am zis profesoarei ca e asa tafnoasa pentru ca nu o **** nimeni.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Cand ne-am bagat sub catedra si am dat foc la caietul de clasa in care se scriu plangerile. Dar totusi inca nu stiu cine a adus acea bricheta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea multelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pus pasta de dinti pe scaunul de la catedra si ala de fizica s-a asezat si nici nu si-a dat seama.

| Bia001 a răspuns:

La scoala nu sunt momente amuzante

| snzpaul a răspuns:

Eram cu un coleg în clasa a8-a, ei dădeau o mini-simulare noi dădeam un concurs și bine-înțeles, eu deștept, aveam șapca pe masă, și mi-am pus telefonul sub șapcă și am dat drumul la muzică, astfel încat nu știa de unde se aude muzica. rolling on the floor
Și totuși... am scăpat.

| ayosmdk a răspuns:

1. Venise doctora sa faca vaccinul in clasa si cum a intrat o colega a inceput sa planga : " Nu vreau vaccin, mi-e frica de ace "
Am incercat sa o linistesc, plangea saraca de ti se rupe sufletul :" Stai linistita Ionela. Nu facem vaccin cua cul. Tie iti facem fara. "
A inceput sa planga mai tare, o tineau 3 oameni pe scaun laughing
Alta s-a ridicat sa faca si ea vaccinul, pe la jumatatea drumului pica dintr-o data jos laughing Se duce Doctora la ea repede : Nu vrei sa te trezesti, nu?!
Ia de aici ( ii da vreo doua trei palme )
Tot nu vrei, nu?!
Ii mai da cateva palme si dupa aia se trezeste colega. Doctora o intreaba : Esti mai bine? La care colega raspunde intepata : Cum sa fiu bine? M-ai palmuit pana acum! laughing
Apoi se ridica doctora si o vede pe cealalta colega careia ii era frica de ace, se duce la ea si ii da si ei cateva palme. I se ducea capul in toate directiile laughing)
Apoi a scos scaunul de la catedra si l-au pus in curtea scolii si le-au pus pe cele doua impreuna
Erau asa amuzante laughing Una era palida si trasa la fata si cealalta era rosie si umflata de plans laughing Amandoua tremurau asa de tare, scaunul se zguduia mai ceva ca un cutremur laughing
A trecut si proful de religie care a ras in hohote de ele, a venit si domn de ed fizica care le facea poze laughing

-Am ras toata ora de profesorul de chimie. Aveam unul batran batran ( acum e mort ) cu un nas cat juma' de fata ( l-am poreclit The Nose Man )
si mirosea a usturoi laughing
De fiecare data cand il suna cineva la ora spunea :
Sa traiasca cea mai mare inspectoare din toata Europa de Esti si din toate globurile pamantesti laughing
-Sa traiasca cel mai tare preot din toate bisericile din tot sud estul Europei si dupa toate gluburile pamantesti
- Sa traiasca cel mai mare profesor din toata regiunea de vest a Europei si dupa toate continentele planetei laughing))
Si citea toata ora ziare cu anunturi cu fete laughing))
Si ne dadea noua ziarele la sfarsit straight face
laughing

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Păi, am dat beşini în oră, mai multe beşini în oră, multicele beşini în pauză şi da, puţeau îngrozitor de urât.
PS:Am dat o beşină cu miros de ouă şi odată o beşina care a mirosit până in colţul celalt...
Serios.

| dragon88denis a răspuns:

Mai invata romana ca amuzant si scoala nu se pun in aceiasi propozitie.

| Devonys a răspuns:

Meditatii.

(cred ca v-a murit tot cheful)

| CristianDanM a răspuns:

Aruncam cu cornuri de pe geam in oamenii care treceau.