| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un pachet de tigari Carpati? Dar o oaie?

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

14 lei pe-o țigară.

| RAY a răspuns:

Nu stiu ca consum doar drogurii sunt mai ieftine, o oaie de care? depinde ce fel de oaie, oaie cu care sasi imparti viata? oaie de centura? oaie de club?

| dragosbogdan001 a răspuns:

Ieftin. Doar 3.242.242.656.426.145.532.643.665 lei noi. Iar la oaie dublu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Țigările costă 3 lei, 3 lei man.
Oaie? thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am auzit ca daca pui o oaie sa fumeze Carpati ii creste lana din aur. Asa am auzit, nu sunt sigur.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai auzit bine. Asa am procedat si eu cu ale mele oi.
Oilii bre, oilii.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oile sunt tari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E simplu. Cu doua pachete de tigari Carpati iti iei o oaie. Pe bune.

http://www.okazii.ro/cautare/tigari+carpati.html?sort=pret_desc
http://olx.ro/......pasari/oi/

| Kyılε a răspuns:

Pachetul de țigări costă 8, 3 lei (cu și fără filtru). Depinde de rasa din care provine oaia și de preț. Poate costa și 40 de lei, și 400.

| anonim_4396 explică (pentru Kyılε):

laughing