| Prunela a întrebat:

Cat de religios esti? >_

25 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

+oo %, adica de la al 38958956983465-lea fir de par din cap pana la al 587-lea cos de pe fundul meu.Nu uita, tinere bavarez, Jesus iubeste fiecare bucatica din noi...

| Bya132 a răspuns:

Mai puţin decât crezi, drăguţă.

| Prunela explică (pentru Bya132):

Dubios raspuns

| Bya132 a răspuns (pentru Prunela):

Nu-i aşa?

| Musique a răspuns:

Da nu prea tin evidenta-n din astea straight face

| Pralină a răspuns:

My name is Gios.
Religios.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

*dorel mode on*
Nu stiu!

| VacutzaRoscata a răspuns:

Merg la biserica in fiecare zi,tin toate posturile,ma spovedesc si impartasec in fiecare saptamana,ma rog in fiecare zi,nu fac pacate deloc,am citit biblia si multe carti de rugaciuni, incerc sa fac tot ce este pe placul lui Dumnezeu, dar am o singura problema: imi place sa mint

| NumePublicAnonim a răspuns:

Cand intru intr-o biserica incep sa strig "Culcat!" si sa ma arunc pe burta cu mainile la ceafa!

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Ce-i aia "religios"?

| Bogdanux a răspuns (pentru XxBalonasheeXx):

E un fel de dulceata inrudita cu magiunul, din familia Magiunoaselor "Magiuinae".

0.o

| XxBalonasheeXx a răspuns (pentru Bogdanux):

Se mănâncă cu gogoşi?

| Bogdanux a răspuns (pentru XxBalonasheeXx):

Da, numai sa nu fie de la gogoseria lui Satan.

| XxBalonasheeXx a răspuns (pentru Bogdanux):

Stai să sun la 0766666666 să văd dacă îmi livrează gogoşile calde.
Între timp îmi trimiţi tu, te rog happy, dulceaţa aia ...numită "religios" parcă thinking

| Bogdanux a răspuns (pentru XxBalonasheeXx):

Se cumpara de la standurile din fata bisericii.

| XxBalonasheeXx a răspuns (pentru Bogdanux):

Aşa şi unde se află biserica?

Prea complicat :-si mai bine îmi trimiţi tu happy

| XxBalonasheeXx a răspuns (pentru Bogdanux):

Nu...Dar dacă te oboseşti să îmi aduci gogoşi, nu mă supăr dacă imi aduci şi cafea happy

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Foarte credincioasa.blushing Să ştii ca n`am omorât pe nimeni straight face nu te lua dupa nume X_x
*ascunde cuţitu la spate*

| Mephisto666 a răspuns:

Nu beau, nu fumez, nu vorbesc urat, ptiu bagami-as p*** iar mi-a scapat tigara in bere
cred ca ai inteles

| sddsdsdewre a răspuns:

Pai la toate aniversarile la tort cant:in veci vecilor amin sau vesnica pomenire, vesnica pomenire, evangheliax2 are puter. Dupa ce am zis toate astea cred ca sunt foarte relogioasa.

| satelit a răspuns:

Eu sunt foare super mega hecto vecto recto mecto religios

| alexandrios a răspuns:

Nu stiu cat de relihgios sunt.