| Distratul28 a întrebat:

Ce gânduri drăgălașe aveți voi noaptea sub pătură? Sau nu va lăsa monștrii de sub pat sa aveți gânduri drăgălașe?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Gânduri păcătoase și încinse ca flăcările din Grecia, tu?

| Mayhem666 a răspuns:

Ca intr-o zi o sa ma trezesc si o sa fiu singura persoana de pe planeta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu mă certe șeful la "servici".

| IngerasulMicut a răspuns:

Am un succubus la mine sub pat. El îmi da gânduri dragalase.

| Dekle a răspuns:

Mă gândesc că nu o sa iau examenul de vinerea viitoare, chiar că nu mă lăsa monștrii de sub pat sa am gânduri drăgălașe...winking laughing

| TantiMarioara a răspuns:

Daca mangai monstrul ma lasa sa am ganduri dragalase dar daca nu nu ma lasa