| umbrax a întrebat:

Ce idei de tortura va vine pentru justin bieber si fuego?

29 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Otravitea.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Cum pana mea l-ai insultat pe Fuego?
El este un zeu.

| Deny1333 a răspuns:

Eu i-aş lăsa să-şi cânte unul celuilalt.

| AikkoxD a răspuns:

Sex oral unul celuilalt.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Amândoi sunt nişte scumpilove struck mai ales Fuegolove strucklove struck NOT!

| NumePublicAnonim a răspuns:

Pentru JB: muzica lui Fuego.
pentru Fuego:maica-sa

| Cristianne a răspuns:

Aș căca ceva original și plin de non-sens, dar mi-e prea somn pentru asta.

| Narcis2007 a răspuns:

Intrebarea asta e o tortura...

| Sunnyツ a răspuns:

Cool, mai nou este si Fuego in lista voastra de retarzi. In aceeasi oala cu Jusint Bieber, pe asta nu o stiam inca.
Tortura? Pierderea fanilor. [ gandesc ca asta ajunge la sinucidere ]

| Polaris a răspuns (pentru Sunnyツ):

Ce faci, sâni mici?

| Sunnyツ a răspuns (pentru Polaris):

De la foarte bine in sus, putin pe TPU. Dar tu?

| Polaris a răspuns (pentru Sunnyツ):

Mă-ndopam cu pizza că n-am mâncat ca lumea de 3 zile.

| Sunnyツ a răspuns (pentru Polaris):

Ca si mine azi-dimineata...la dieta.

Răspuns utilizator avertizat
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Unele care ar omora orice persoana slaba de inima
http://www.youtube.com/watch?v=ZLc4fNmxd8o

| 0rlando a răspuns:

Să-i închizi împreună într-o cameră, cu un singur prezervativ.

| Crucified a răspuns:

Frate da' ce aveti cu jb?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guta.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Ii legi de patul lui Procust si in jurul lor le pui amplificatoare gigantic si in amlificatoare se aude muzica lor la MAXIM.
Le spargi timpanele cu muzica lor- cea mai tare metoda de tortura

| DWDT a răspuns:

Fuego sa-l asculte pe Justin Bibar si invers. mor incet, fara durere

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Ii incalzesti asa pentru antrenament in cuptiorul cu microunde, dupa aia ii bagi intr-unul sanatos, ii castrezi, dai organele sfinte la gaini sau eventual la porci, arunci benzina pe ei si te basesti. Mult noroc!

Răspuns utilizator avertizat
| SWAGGER a răspuns:

Fuego.laughing pe ala te.ai gasit sa-l pui rolling on the floor...in fine dar cu jb ce ai.straight face ...problema voastra

| ricardocool a răspuns:

1.Pe Justin Bieber il arunc intr-un beci plin cu nevastuici 2.Pe Fuego il pun sa asculte Justin Bieber

| BIA44 a răspuns:

Pai sa spunem ca au venit la tine acasa. dorm. ii legi de pat, pe amandoi si incet ii dezbraci apoi aprinzi o lanterna si le faci poza.o postezi.si dupa ce i-ai dezbracat punele clesti de rufe pe degetele de la maini si de la picioare. apoi muscai de mana si reede ascundete

| BoSs2 a răspuns:

laughing atunci cand il auzi pe bieber si pe fuego iei ceva. Orice iti vine la indemana si arunci in televizor sau in calculator sau metoda cea mai simpla dopuri de urechi sper ca te-am ajutat.