| anonim_4396 a întrebat:

Justin Bieber si Fuego sunt la tine la usa. Cum reactionezi?

Răspuns Câştigător
28 răspunsuri:
| Frunziix3 a răspuns:

O arunc pe Alina Eremia peste ei. laughing

| Alyra a răspuns:

Sunt celebră, iii. love struck

| Furculingură a răspuns:

Le bag o manea şi îi gonesc.

| Biggiesan a răspuns:

Nu au cum să ajungă la mine la ușă, i-ar opri imediat câinele meu și i-ar chestiona: cine sunteți voi de fapt? Care este scopul și durata vizitei pe scenă? Spuneți repede- Bieber tu în română, Fuego tu în engleză! Dacă nu vă mușc de falcă!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Eu: - Hai, hai! Intrati! *fac o plecaciune*
Unde-i Hrusca si Mircea Badea?

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Ei sunt la mine la ușă.
*știi karate?*

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Eu i-asi invita la ceai impreuna cu niste papusi.
Ce? Orice baiat are papusi.

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

De ce am râs la asta? laughing)

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

"Nu rade, caci este adevarat"- Codrin Bradea.laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Bine, acum de ce am ras eu?laughing

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Șuti întreabă dacă le-ai făcut găuri cu burghiul. laughing))

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Spune-i in felul urmator: Paaarizer.

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Mai bine-i zic ceva de țânțari (nu că aș putea să-i zic vreodată thinking ) decât să știu că mă face manelistă.

| zurick a răspuns:

Haideti sa feceti baie impreuna!
Va las intimitate nu va faceti griji!
Va aduc si lumanari!
Si pa!

| suităr a răspuns:

Son-Goaka in actiune!
Deci, aș reactiona așa:
http://i.imgur.com/sg9pnpT.jpg

| Kalla a răspuns:

Imi iau dry coocker-ul si restul v-il imaginati.

| JustHappiness a răspuns (pentru Kalla):

Așa! cool Mai ales Fuego.

| LordBolton a răspuns:

Imi chem bruta si ii ciuruim cu minigunul

| Neverwas a răspuns:

Mi-ar placea sa ii spanzur, dar cum nu sunt genul asta de persoana, probabil le-as deschide usa si i-as invita inauntru.

Răspuns utilizator avertizat
| TheKillerOfKillers a răspuns:

Iau Bazooka si ii ciurui pana le fac 666 de gauri.Si daca nu ii omor eu ii omoara Dumnezeu.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Ii servesc c-o cafea.

| mia100خوبصورت a răspuns:

Le dau cu Dry cooker-ul in cap!

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Trantesc usa si o incui.Ma baricadez in casa.

| OitaZburdalnica a răspuns:

Le sparg boaşele