| gargarita25 a întrebat:

Ce jocuri de carti stiti? Sa fie cat mai multe. Doar spuneti numele si caut eu cum se joaca. Daca sunt jocuri inventate va rog sa imi spuneti cum se joaca.

Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

Bauernscnapser, belota, burraco, canasta, jolly, preferanta, rummy, 66, filcai, taroc francez, macaua, gin rummy, baloot, brisca, bridge.

1 răspuns:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Makao, Kems, Killer preda-te, Șeptica, Toci, Popa prostu', Poker, Canasta, Tabinet, Război, Filcau, Tarneeb, Trombon, Repezita, 66, La pescuit, Whist, Rentz