| Igraaa a întrebat:

Ce repliki folositi ca sa fiti ironici? cand cineva te enerveaza?:*happyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Să trecem peste faza cu "inervatul"...nimeni nu-i perfect (cred că ai fost corectată destul de cei care au mai multă experienţă în domeniu aşa că nu mă bag), nu "deţin" o anumită replică ironică (cred că depinde mai mult de moment)ideea e că tu trebuie sa fi mereu pregatită să "arunci"o ironie atunci când este loc de glumă. A fi ironic nu înseamnă să fi neapărat obraznic ci doar cu simţ al umoruluibig grin

17 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Mno tu fata, cand unu ma enerveaza, troluiesc.

| marrr a răspuns:

Replica: Vai, vad ca am invatat foarte bine paronimele!
inervat= strabatut de nervi
enervat= irascibil

| AnaBlackVampire a răspuns:

laughing Ai o poza la avatar aratandu-ti fundu dar limba romana nu stii sa o vorbesti!

| Alice_2134 a răspuns:

Cu cine faci biologia sau limba romana? si ca sa raspund la intrebare http://www.e-dragoste.ro/texte-de-dragoste/Diverse/articol466.html

| oanyyy a răspuns:

1)Poate treci pe la scoala sa inveti cum se scrie limba romana
2)Poate schimbi poza de la avatar, ca si-asa te-ai facut de c***t cu cuvantul,, enerveaza"
3)Invata sa scrii si apoi pune intrebari
4)Ca sa intelegem si noi ce pui tu in intrebari, treci pe la scoala si invata sa scrii!

pa!

| Fifylici a răspuns:

1. Extazul meu durerea ta.
2. Daca la mine prostia e defect la tine e singura calitate.
3.Pe vremea cand faceam sau stiam...[pui ce vrei] tu te uitai in chiloti sa vezi ce esti fata sau baiat.
4. Da volumul mai incet.
5.Bahh esti tufa de Venetia by [frateluu].

| Cubulets a răspuns:

Ironici?
pai stai sa ma gandesc...
am o grramada
ai o voce frumoasa. nu o mai irosi vorbind
esti foarte frumoasa...pacat ca nu la fel de desteapta
ce cap ai zici ca e roata de tramvai
ce urechi ai zici ca e salam prazit
ce nas ai zici ca e partia de la azuga
ce corp ai zici ca e evadat din punga cu chipsuri
ce par ai zici ca l-ai primit la pufuletzi
schelete ambulant
ce degete ai zici ca sunt stiksuri
ce par ai zici ca e maciuca
copil crescut cu dero
si cam atat...inventate pe loc happy

| Crisstina a răspuns:

Pe mine nu ma enerveaza nimeni! pe mine ma Enerveaza cultura unora si cunostintele limbii romane

| Aℓida a răspuns:

O sa incep cu o urare pentru tine : Fa pasi!
nu acceptam pitsipoancele cu popo'u la avatar [Roxy Manelisto]
fa'ne o favoare si mai treci pe la scoala, fiindca a inerva nu e acelasi lucru cu a enerva [dudaaa]

| StefanStyle94 a răspuns:

Daca noaptea ar fi la fel de proasta ca tine, ar fi numa' zihappy

| BubuLina999 a răspuns:

Hai nu ma freca la icre ca sunt ocupata sa respir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haidi pa! [Cel mai deştept, cedează!].

| IrenneDrt a răspuns:

Wai de capu tau ca esti mai proasta decat credeam laughing

inervat inseamna altceva draga mea, mai treci si tu pe la scoala

thuamne cata scarba imi e de persoanele ca voi.alta intrebare mai corecta nu puteai sa pui?

wai de capu vostru, degeaba wai dat parintii educatie daca voi sunteti tembeli din nastereoh go on si app poza ta de la avatar e josnicawinkingzici ca esti parasutata de pe centurahee hee

oamweni buni lasatio in pace ca se vede ca nu are altceva de facut

| fallsHD a răspuns:

Eu folosesc asa:
salpa
bnpa
okpa
dndpa
jetpa

x: ba ***
eu: latra!

x: ba ***
eu: copil gasit in pufuleti cu surprize ):

| Papi171 a răspuns:

Funda?
daca da zi-mi si iti dau cate replici vrei usmugsmug

| Igraaa explică:

Eu am pus o intrebare nu ar trebui nimeni sa se bage in viata mea... ci daca ati intrat pe acest site este pentru a ajuta oamenii, nu pentru ai ironiza-o si daca am vrut sa scriu inervat care e problema voastra mai precis?straight face asta e intrebarea mea...

| krazy a răspuns:

Ii spoon cas okupata da daca nu intelege il trimet