| Illvix a întrebat:

Ce se ascunde in spatele tau?

37 răspunsuri:
| lolisor a răspuns:

Televizorul laughing)

| Draven a răspuns:

Daca zic trecutul dau in folozofie, daca spun amintirile pierdute a ce as fi putu face dar am ezitat, dau in rutina vietii, daca merg spre anii de scoala/liceu dau in penibil, iar daca afirm ca acolo se ascunde motivatia mea care ma impinge evident de la spate spre a-mi indeplinii scopurile pe acest pamant...cam risc sa fiu prea aproape de adevar.
Asa ca voi zice, ce se poate spune la orice intrebare -EXACT CEA CE VREAU EU SA FIE!