| SarcasticallyPunished a întrebat:

Cea mai mare nebunie pe care ai facut-o vreodata? Vreau raspunsuri amanuntite. happy

Răspuns Câştigător
| CristiVssMămăligă a răspuns:

Nu e chiar cea mai mare nebunie...Nu-mi vine in minte acum...

1.Am tras de umbrela unei babe pana a chemat politia.
2.Am spart usa de la intrarea profesorilor.
3.I-am luat geaca celui de la BGS si lanterna si m-am dus aproape prin tot liceul si am intrebat "ce se intampla aiciii?"
4.Am adormit in ora de romana si isterica aia mi-a tras cu cartea in cap.
5.Am venit la scoala beat de la o petrecere si m-am dat la aia de fizica.
6.Mi-am prins blugii de o sfoara si am sarit pe geam de la doi si am ajuns la et. 1 [ la scoala ].
7.In timpul verii m-am dus in parc si am spus la cine mi-a venit mie "Sarbatori Fericite!"
8.M-am dus la niste fete si le-am intrebat "Ce fac baietii?smug" si una avea o chitara de aia acustica si mi-a tras in cap cu ea...

Si mai multe chestii dar nu-mi vin in minte...

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Digital112 a răspuns:

Mi-a dat o profa la scl 3 si am pus pe unu sa arunce cu un ou dp ea.

| bombănucleară a răspuns:

Acum 2 luni, ma jucam cu un coleg.Insa,deodata,vine un alt coleg si ma impinge de la spate.Am dat cu fata in tabla*nu e de-aia ecologica*si s-a fisurat intr-un colt, a cazut pe mana mea si m-am taiat de mi-a iesit osul afara.Am mers la spital si mi-au cusut mana.Plus ca a trebuit sa si platesc tabla impreuna cu colegul care m-a impinssad

| maryellen91 a răspuns:

M-am luat cu politia la cearta ca m-au prins pe moto si nu am vrut sa le zic numele si m-au luat la sectie
am facut baie in fantana arteziana
mergem pe strada si ma luam de lume
la scoala motivam absente
am fost la tara si am intrat cu caruta in sant(era o apa de vreo 1, 5 m)
am plecat singura de nebuna (din craiova la bucuresti)la meci aveam vreo 12-13 ani si m-a prins politia si m-a dus la centrul pinochiorolling on the floorziceau ca sunt aurolacarolling on the floor
am ramas blocata cu capul in gratiile de la geamul unei vecine
si muuulte altele

| Thoamnee a răspuns:

1.hmmm...sa fiu blocata in kamera cu cea mai buna prietenaa.si sa sar de pe geam pe balkon(etajul 8)...pe balkon sa fie tak`su si sa ma tina in bratee.
2.sa merg cu tomberonu prin centru orasului cu prietenii meei, in tomberon erau lemnee.sa le ducem pe kamp sa facem foku.si trebuie sa treceem prin centru.=S

| Ionutz4821 a răspuns:

1. Am luat un pistol cu capse la 11 ani si i-am dat la diriginta in caplaughing