| tomy111 a întrebat:

Cine spune ca este nebun sau tampit in cel mai amuzant mod primeste funditatongue Vreti funda? ...noh raspundeti la intrebare.

Răspuns Câştigător
| Emilian601 a răspuns:

Nici nu am de gand sa-ti spun ca sunt mai "nebun" la creirii capului decat o pisica in calduri in sezonul de imperechere, sau decat o maicuta blonda virgina (daca exista asa ceva) asta ar fi absurd laughing

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ești nebun sau tâmpit.

| AikkoxD a răspuns:

Chiar trebuie?

| CautNume a răspuns:

Nu vrem funda.

| Cristianne a răspuns:

Ești plictisitor.

| Nanami利 a răspuns:

As fi tampita daca ti-as raspunde la intrebare.(ups, am facut-o)

| tomy111 explică:

Heheh...imi pare bine ca nu sunteti obsedati de fundetongue

| Magnifico a răspuns:

Si daca spun ca am facut un ou imi dai funda? Ti-l arat! E de rata proaspat cumparat dintr-o poiata anonima!

batting eyelashes

| DWDT a răspuns:

Sunt atat de tampit inca nici nu imi dau seama. (nu sunt obsedat de fundite dar am zis sa postez si eu un raspuns laughing )