| Ryuuzuka a întrebat:

Vi s-au intamplat momente penibile, care acum vi se par amuzante? Daca da, va rog sa le impartasiti Cel mai amuzant sau mai penibil moment primeste FUNDA.

P. S.: Daca nu va place intrebarea mea, nu sunteti obligati sa raspundeti, nu mi-as dori sa primesc raspunsuri de genu,, Ce-ti pasa?" sau ca sunt rea ca pun o astfel de intrebare, deci va rog frumos, daca nu vreti sa raspundeti la intrebare, doar nu o faceti.

Răspuns Câştigător
| JiHyun a răspuns:

Eu fac karate, iar sambata la un concurs la kata(niste forme de lupta)se spune agyme cand trebuie sa incem.Dar eu, pentru ca sunt innebunita dupa iljimae(din legenda cavalerului ratacitor si al frumoasei raza-de-luna)am inteles numele lui inloc de ce trebuialaughingAm ramas catev clipe pe ganduri, dar mi-a venit mintea la cap dupa vreo 5 secundehappy

| Ryuuzuka explică (pentru JiHyun):

Si eu am vizionat serialul :X.

4 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Ești rea că pui o astfel de întrebare.

| AikkoxD a răspuns:

Hai să nu fiu rea. Când jucam poker pe dezbrăcate sub mesele alea din cancelarie.

| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Da am avut un moment penibil cu ani in urma cand am cazut iarna intr-o gaura de canalizare, nu am vazut-o pentru ca era acoperita cu zapada si nu avea capac, nu m-am accidentat pentru ca nu avea mai mult de un metru dar recunosc ca pe moment m-am speriat, am avut noroc ca eram cu doi colegi care m-au ajutat sa ies pentru ca era zapada asa de mare ca alunecam si desi groapa in sine nu era adanca, zapada de deasupra era tot pe atat si de una singura clar nu puteam iesii