| LittleMissCupcake a întrebat:

Vi s-au intamplat momente peniblie, care acum vi se par amuzante? Daca da, va rog sa le impartasiti big grin Cel mai amuzant sau mai penibil moment primeste FUNDA.
P. S.: Daca nu va place intrebarea mea, nu sunteti obligati sa raspundeti, nu mi-as dori sa primesc raspunsuri de genu,, Ce-ti pasa?" sau ca sunt rea ca pun o astfel de intrebare, deci va rog frumos, daca nu vreti sa raspundeti la intrebare, doar nu o faceti.

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Pai eram intr-un magazin si cand sa plates am scos din greseala din buzunarul de la blugi un tampon in loc de bani.
si cele clasice:ma impiedic mereu (mi s-au rupt si o pereche de papuci),torn pe mine apa,suc,ceai,cafea, etc.
si una tare (naspa pentru mine):
eram eu cu mami si fratele meu intr-un autobuz, trebuia sa stea vreo 10 minute.era plin de navetisti de la liceusi au coborat din autobuz, au mers la un magazin.fratele meu,(avea 5 ani).a tras un partz.si un mirooooosss, cald, in mijlocul verii.si au inceput sa vina toti in autobuz.eu radeam de numa cand le vedeam expresiile pe fete,si unul s-a uitat foarte urat la mine si au inceput sa bombaneasca cu prietenii lui aratand cu capul spre mine laughing, atunci eu, frate-meu si mami am fost pe jos de ras.ne-am dus pe locurile din spate si nu am mai spus nimic tot drumul.laughing

5 răspunsuri:
| NothingToEat a răspuns:

Pai. vars mereu apa suc ceai pe mine. ma impiedic pe drum. o data am cazut si era niste lume acolo...mai mare rusinea.snt multe dar le-am uitat

| Nicky06 a răspuns:

Eu cand eram mai mica de vreo 3-4 ani am facut o prostioara si am fost pedepsita.Dar pe mine nu ma deranja.Eu, dupa un min. l-am intrebat pe tata daca pot merge la baie.Dar...Surpriza! Nu aveam voie.Fiind mica nu putem sa ma tin asa ca am facut pe mine...Pe atunci nu eram prea jenata caci am zis sa spele tata.

Acum de fiecare data cand imi amintes ori imi vine sa fac pe mine, ori sa izbucnesc in ras ori sa izbucnesc de rusine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci la scoala avem un lighean cu apa unde udam buretele rolling eyes intr-o pauza am fugit pe acolo si am cazut cu piciorul in ligheanul cu apa -_-

| InoTkd95 a răspuns:

Nu mai stiu exact unde s-a intamplat faza, ori la scoala ori la o petrecere. Era o gasca de baieti si fete, iar eu am confundat.o cu a mea si am sarit in spate unui baiat care imi semana leit cu un coleg dar SURPRIZA... nu era colegu meu, era un baiat din liceu care imi place enorm straight face cand mi-am dat seama de gafa m-am uitat cu o privire de catelus la el, mi-am cerut scuze si i-am zis ca l-am confundat si m-am dus la gasca mea care era la 20, 30 de pasi si care radea cu pofta pentru ca vazusera intamplarea. M-am simtit asa jenata si ma duc la prietenii mei si le spun : BUEY EO IS CU CAPU! laughing la care un coleg: Lasa ca asa se cucereste mai nou un baiat. laughing

| Lightning1997 a răspuns (pentru InoTkd95):

Esti sensibila la raspunsuri urate?laughinglaughing mi s-a intamplat dar nu mi se par amuzante