| Gabriello02 a întrebat:

Connect-r bea "Apa" pentru ca nu are deloc "Onoare", iar "Cand Noaptea Vine" Connect-r "Stinge Lumina", apoi se "Arde" cu Alex Velea in "Minim Doi" pentru ca ei "Vara Nu Dorm", Alex Velea doarme doar toamna visand la "Cai Verzi Pe Pereti", iarna se trezeste muscat de un "Maidanez". Funda pentru cine face continuarea cea mai buna ( desigur, folosind alte melodii)

Răspuns Câştigător
| xXdoareuXx a răspuns:

Iar in vis Alex Velea si Connect-r merg impreuna pe "Strada ta" si s-au intalnit cu o vrajitoare si Connect-r i-a zis lui Velea "Sa nu crezi nimic" iar cei doi au plecat in "Lumea mea". Mergand pe strada cei doi sunt urmariti de niste cainei iar Connect-r se impiedica iar alex velea incearca sa-l ajute "Pana cand moartea ne va despartii" dar vazand ca cainii se aproape pleaca strigand "Azi nu" dar intr-un sfarsit inainte sa fie omorat de caini apare Smiley care il ajuta si Connect-r il striga pe Velea "Plec pe marte" ca e vremea frumoasa "K la meteo". SFarsit!

15 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

...Iarna se trezeste muscat de un maidanez, dar,,Da vina pe'' Nightwish pentru ca inca mai canta, si nu-l asa sa,,Enjoy the silence''. Deschide fereastra ca sa poata simti,,Wind of change'' dar vede,,The sleeping sun'' si isi da seama ca din cauza cainelui nu a putut dormi in,,Bed of roses''.,,Knockin on the heavens door'', calare pe,,Caii verzi pe pereti'' zboara spre luna, devenind,,Man on the moon'' si uitandu-se la extraterestrii facand,, Moondance''. Maidanezu acela a fost de-a dreptul,, Unforgiven'', asa ca se gandeste sa,, Turn the page'' &,, Disappear'' inapoi pe Pamant. PUNCT
Nu e amuzanta, dar macar e o continuare.

P.S : Hai, dati cu Eronat si Nefolositor

| ady123 a răspuns:

"Sincer nu ne pasa" de ce zici tu asa ca "Hai lasa`ne" cu muzica ta (decat Cai veri pe pereti e tare de acolo)

P.S sa se site ca ce am zis eu mai sus nu ascult doar am vrut sa vorbesc in limbajul taulaughing

| Xtadelo a răspuns:

Imediat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş încerca să fac una din asta cu melodiile de dinainte de 2005, pentru că ar ieşi ceva destul de interesant, dar momentan nu am dispoziţia necesară şi nici întrebarea potrivită la care să o postez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat ti-a luat sa scrii asta? (+ timpul de gandit)

| Gabriello02 explică (pentru anonim_4396):

Vreo 3-4 minute. De ce intrebi?

| Foxyyyy a răspuns:

Nu ascult asa ceva.

| Gabriello02 explică (pentru Foxyyyy):

Da ce asculti?

| Foxyyyy a răspuns (pentru Gabriello02):

Numele meu iti spune ceva?

| PŞtefaniaP a răspuns:

Si Inna 'a injectat gaina cu slanina' si a cantat 'decat sa minti' degeaba pentru ca 'Vreau sa imi dai un like' nu a fost de acord sa o publice asa ca a publicat 'Gagnam Style' atunci ei. ca niciodata 'au trait dar au murit' spunandu-si 'cu ce m-am ales in viata'.

Gata. Funda? laughing

| amiX a răspuns:

Connect-r "N-a fost acolo" sa-l ajute. Asta a fost o "Poveste nebuna".

| SmartLie a răspuns:

Punct.
Funda? rolling on the floor

| iHateStrike a răspuns:

Eu ascult rock.

Faci una dintr-asta, cu melodii rock, și te fac fabuloasă.

| SmiiileXoXo a răspuns:

Dupa ce l-a ajutat, Cabron cu What`s up sunt iarna pe val, iar Corina ii asteapta pe Perne moi, pe cand J. Yolo suparat ca il inseala ii spune " te pup, pa pa ", in timpul acesta George Hora " priveste inainte " si cu tupeu " vrea sa-i dai un like "

| Bubbles12345 a răspuns:

Mata.Fa tu continuarea