| Fragile a întrebat:

Credeam că...(continuaţi cu fraze amuzante)

24 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Credeam ca nu am cum sa iau 4 de 4 in 3 zile la franceza si totusi...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Credeam ca o sa imi ceri un os.

| Muflă a răspuns:

Credeam că l-am tras de deget pe tipu' de aseară, da' de fapt l-am tras de...

| Fragile explică (pentru Muflă):

Aşa mică era?

| Bya132 a răspuns:

Credeam ca trebuie sa zic ceva

| Bastet a răspuns:

...rahatul e cool.Acum e zeu, you bitches!

| Bastet a răspuns:

The ler, ya bitches!

| pinguinuVerde a răspuns:

Credeam că CăţeluşaSeRevoltă.

| Fragile explică:

@comeandtellmesomething,dacă vrei tu, să ştii că nu m-ar deranja.o3)

| JustMeBăi a răspuns:

Credeam că Bastet s-a lăsat de pizza cu rahat.
Acum îi place pizza cu...

ler.

| pitikaaa a răspuns:

...Nu mai este hartie igienica :d

| pwp a răspuns:

Credeam ca Fram era urs grizzly!

bye-bye

| HepiBăluuns a răspuns:

Atunci cand ma duc la scoala nu voi avea nevoie de perna si un pat...atunci cand m-am aruncat de la balcon voi ateriza poate pe un om sau pe o copertina de magazin.ca Romania va avea o reputatie(dar nu o s-o vedem). cand mi-am ivatat lectia la mate o sa trec clasa. daca ma duc la concurs la mate o sa iau un 10 dar acum fac pregatire ca a vazut profu ca nu stiu nimic.ca unii oameni sunt mai destepti decat animalele

Funda?puppy dog eyes

| PiluLă a răspuns:

Mos craciun exista :-

Răspuns utilizator avertizat
| Ronnix a răspuns:

Nu vei mai pune intrebarea asta...

| Sweet111 a răspuns:

Vreu la wc,. dar mi-a trecut laughing

| JustMelavJustMe a răspuns:

Credeam ca daca suntem considerati ca cei mai inteligenti din univers(aha...sigur ca da!)! cand cimpazeii arata cat de destepti sunt nu vom mai pare atat de prosti!
Sau :credeam ca daca va crede el ca ea credea ce crede ea cand i-a zis dumnealui despre ala care credea ca profa il crede pe ala care o scris cartea care crede din ce-o vazut si auzit care cred ca n-ati inteles nimic(ca mine de altfel!)

| Vulvatron a răspuns:

Credeam ca credeam ceva

| OfficialLoomeMhnŞiShefuProductions a răspuns:

Ăştia care dau vina pe mine pentru ce a ajuns TPU nu o sa ajunga aşa departe, pana la suspendarea mea.

| zacusca16 a răspuns:

Credeam ca ai murit da dupa ce te-am vazut o sa mor eu
nu e vb de tine

| winchesters a răspuns:

Credeam că nu se mai pun intrebari stupide pe site.
Pa-pa

| AutumnDay a răspuns (pentru winchesters):

Si eu credeam la fel.

| AlcoholicSmile a răspuns:

Credeam cathinking am uitat ce credeam