| RosaliaOriginala a întrebat:

Credeți că e posibil sa fiu eu Rozalia? Cineva a spus că aș fi eu aceea persoana misterioasa cu multe conturi

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Hammurabi a răspuns:

Mda... și eu am fost în dubiu dacă nu cumva eu sunt Rosalia... dar din seara aia am jurat că mă las de băitură. laughing

| RosaliaOriginala explică (pentru Hammurabi):

Zi si mie ce ai baut de ti au venit asa idei, trebuie sa incerc si eu laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Metaxa... dar nu exagera că se transformă plăcerea în coșmar. laughing

| RosaliaOriginala explică (pentru Hammurabi):

Cred si eu, devi atat de paranoic incat o vezi pe rosalia peste tot, bine ca a disparut de pe site intr-un final

| haileewatson a răspuns:

Pai o sa ne dam seama daca esti tu sau in curand, in functie de ce intrebari pui.
Glumesc (sau nu?)

Rosalia/Paulina are probleme psihice, nu o zic cu rautate, dar poate ar trebui sa aiba grija de ea si sanatatea ei mentala mai mult decat sa isi expuna obsesia si fictiunea despre seful ei pe internet. La un moment dat, cum mai faci diferenta dintre realitate si disperare obsesiva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

God! Dar voi chiar aveți o paranoie colectivă față de această miss Rosalia. happy

Doamne, dar Rosa asta îi vrăjitoare și v-o vrăjit pe toți să vă gândiți numai la ea.

Toți spuneți despre nou veniții pe aici că ar fi ea, toți credeți despre toți că ar fi ea.

Dar ce are femeia asta? Ce? happy

| RosaliaOriginala explică (pentru anonim_4396):

Asa-i ca ai vrea sa ai tu parte de atat de multa atentie ca rosalia? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Dap big grin
Încep să devin geloasă/invidioasă. laughing)

Dar am și eu fanii mei. Și ai mei măcar sunt sinceri. laughing)