| Michaela89 a întrebat:

Credeti in chestii paranormale? Daca da, spuneti-mi si mie unele(vraji, chestii din astea) ca-mi plac mult. Dar nu sunt nebuna.La cele mai multe si cele credibile dau funda, iar la celelalte voturi.

Răspuns Câştigător
| WhatMeanLove a răspuns:

Eu nu cred dar daca ai vrea sa crezi tu eu am auzit ceva vraji! De exemplu vraja imvizibilitati! Ha, ha! Inchizi ochii si iti imaginezi in jurul tau o sfera de energie si imagineaza-ti ca te topesti in ea pana sunteti una si aceeasi! 2.Iei o ceapa si pe partea ei inferioara scrii numele celui de care iti place! O sadesti intr-un ghiveci si pana ce ea rasare in fiecare zi si noapte la ora 10:00 i spui numele celui in cauza! Dupa ce creste spui urmatoarea strofa :
Asa cum radacinile cresc,
Asa cum frunzele cresc,
Asa cum florile cresc,
Asa si iubirea lui sa creasca!
3.Iei un diamant micut sau o pietricica mica! Faci urmatoarea potiune :Intr-un bol cu apa bagi sare si cand ploua lasi bolul cu apa si sare in ploaie dar ferit de ochii lumii! In bol vei pune floarea ta preferata sau o petala din ea si peste ea vei pune diamantul sau pietricica! Iti va aduce noroc daca o vei lasa pe jos undeva si se spune ca o persoana necunoscuta ti-o va aduce inapoi iar cu acea persoana vei fi buna prietena!

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

DACA ASCULTI jb,CLAR-MORI-
*da, da, da majuscule*
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Deyutza a răspuns:

Dacă te bagi cu capu'n WC şi tragi apa de 13 ori apare Bloody Mary

| IngeruMeuCurcubeuTau a răspuns:

Hei daca vrei chesti de groaza intra pe www.spectrulrealitatatii.ro sunt povesti legende... incearca te sperii!