| CastorR a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa imi ia un telefon nou... avand in vedere ca am pierdut deja cateva big grin
Funda!

11 răspunsuri:
| ViezurE a răspuns:

Fără telefon nou nu poţi trăi nu?straight faceEu am un telefon de 2-3 ani şi nu îmi trebuie altul.Atâta timp cât pot vorbi la el e bun.Mă rog... vouă vă trebuie taciscrime să vă daţi mari pe la şcoală...

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Il scapi pe jos pana face buba` love struck.

| Downfall a răspuns:

Cu talent -_-

| ady123 a răspuns:

Cam greu cazul la mine a mers ca i-am zis ca nu o sa se mai intample cu telefonul urmator iar apoi am varsat lapte pe urmatorul sin-a mai vrut sa-mi dea

| ScheißeBeMine a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie incerc sa ii conving sa imi cumpere iPhone 4 /4s. Eu mereu le reprosez ca stau cu un jeg de telefon care merge greu si le arat ca tot poporul are iphone numai eu stau cu mizerii de telefoane (Vodafone555Blue)

| ViezurE a răspuns (pentru ScheißeBeMine):

Vai ce chin...Îţi dai seama că mă-ta şi tactu nu îţi cumpără aifon să îţi dea mâncare şi să te îmbrace/încalţe? Au şi ei datorii nu trebuie să-ţi cumpere ţie aifon.Mulumeşte-te cu telefonul ăla că alţii nu au deloc."Tot poporu are iphone şi eu stau cu mizerii de telefoane"Pfff şi dacă tot poporu se aruncă în pacific,te arunci şi tu? La ce îţi trebuie iphone? La nimic, doar să fii şi tu în trend, peste 5 ani apare iphone 100s şi ce zici"eu stau cu jegu ăsta de iphone4 şi tot poporu are iphone 100s"...Fiţe de copil.Alţii n-au ce mânca şi nu se gândesc la aifoane.Mulţumeşte-te cu ce ai.

| ScheißeBeMine a răspuns (pentru ViezurE):

Se vede ca esti unul care nu are ce manca... pana la urma daca tu ai un Alcatel dupa vremuri asta nu e problema mea si nu cred ca ar fi problema ta ce imi doresc eu si daca ma multumesc cu ce am. Comenteaza in alta parte si nu mai face pe filozofu'

| larisa_4510 a răspuns:

Iti spun eu cv: ii spui k toti copii se rad de tine k nu ai tel (sau daca ai k se rad k ai tel stricat) si ii rogi fff frumos si incepi sa plangi...asta la mine a functionat... sper sa functioneze! pup:*
Funditssa? plizz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le cauti pe celalte care le-ai pierdut, le spui ca sunt intr-o stare deplorabila, si ii convingi ca iti trebuie altul mai nouwinking

| VisualBasicExpert a răspuns:

Muncesti si iti cumperi tu!

| heroes a răspuns:

Vand LG T310 pentru 350 de lei aproape nou jumatate de an utilizat cu incarcator inclus.
P.S: Eu vreau sa imi iau alt telefon mai performant. Deci nu este stricat!