| ionutzzz90 a întrebat:

De cateva zile mi-am pierdut telefonul prin casa si nu-l mai gasescsad! As suna sa vad unde e dar avand in vedere ca cineva mi-a dat telefonul lui pentru scurt timp, l-am pus in camera pe masa, si de atunci nu-l mai gasesc. P. S:cartela e scoasa din telefon. Vreau raspunsuri urgente avand in vedere ca sunt in criza de timp. Dau fundabig grin

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Daca a fost cartela scoasa si este si descarcat atunci nu poti altfel doar daca dai de ea cautand sau intamplator.

15 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Încearcă să-ţi aminteşti unde l-ai pus ultima oară...sau caută prin mai multe camere.

| ionutzzz90 explică (pentru Neimportant):

Eu stiu ca ultima oara l-am pus pe masa si nu-l mai gasesc acolo!crying

| Neimportant a răspuns (pentru ionutzzz90):

Poate a fost luat de cineva, iar în cazul acesta poţi întreba.

| ionutzzz90 explică (pentru Neimportant):

Nu cred ca l-ar fi putut lua cineva, alte variante, nu aveti, nu este ceva metoda de a gasi telefonul!happy

| ionutzzz90 explică (pentru Neimportant):

L-am gasithappy

evenso
| evenso a răspuns:

Nu ai cum sa gasesti altfel doar daca cauti prin camera.

| ionutzzz90 explică (pentru evenso):

Am cautatcrying

| evenso a răspuns (pentru ionutzzz90):

Daca a fost cartela scoasa si este si descarcat atunci nu poti altfel doar daca dai de ea cautand sau intamplator.

| RainOfColors a răspuns:

Ai gresit categoria.

| ionutzzz90 explică (pentru RainOfColors):

Bine, sunt in criza de timpsad

| Ioanaasdfghjkl a răspuns:

Pai... Cheamati niste prieteni apropiati. Daca nu te lasa parintii sau ma rog le spui ca te ajuta la ceva sau ca faceti curat si cautati... Iti chemi vreo 2, 3 prieteni.

| Ioanaasdfghjkl a răspuns:

Sau poate il ai pus in blugi sau geaca. Sau ceva.

| ionutzzz90 explică (pentru Ioanaasdfghjkl):

Am cautat si in blugi si geacahappy

| Ioanaasdfghjkl a răspuns:

Atunci ti la furat, CLAR. Nu ai cum sa cauti atata si sa nu gasesti.

| Ukraine a răspuns:

Cauta-l... din nou

| ionutzzz90 explică (pentru Ukraine):

De 5 ori l-am cautatsad