| VibeTrix a întrebat:

Cum m-ai descrie de mine?

37 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

O fata care are bani de aruncat pe telefoane mobile
in loc sa isi ia unul si bun
isi pierde timpul sa stea pe net aiurea
si arunca banii parintilor la gunoi in fiecare saptamana distrungand cate ceva scump fitoasa ca are bani parintii
mai bine te lasi de atatea fite si devii si tu mai umana

| VibeTrix explică (pentru RxTx):

Ă? Ai spus numai miciuni.

| RainmakerX a răspuns:

Ok. Semeni mult cu Daisy...asta spune totul. (NO OFFENCE)

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Ce ma? Tu n-ai vazut ce cuminte si buna e fata si ce aratare sunt eu? Ba ce ai baut azi? O.o

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Ti-a furat juma de nume( Si, daca nu ma insel, pe Vibe tu i l-ai recomandat ). Dupa mine zici ca e surioara ta, nu conteaza comportamentul asa de mult. (Cu toate ca tot va asemanati :3)
Am baut apa... poate era ceva in ea, nu stiu sigur... ^_^

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Mie nu mi se pare ca semanam, ea se comporta mai frumos thinking
Cataline, cati ani ai ma?

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Conteaza? (17)
Treaba ta...De ce te consideri rea? Acum pe bune, daca vorbeam de Copacel sau de altii mai ziceam ca sunt oarecum rai, dar raspunsurile tale sunt mai degraba amuzante decat rautacioase.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Y.o una credeam ca ai 14. straight face
Deci..nu-s rea? surprise?
Nu pot sa cred.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

OMG 14... Hai ca nu sunt Dante, ce naiba...
Uita-te si tu la raspunsuri...
14 Ani.;((;( :< 14. Macar daca ziceai 15 si tot era ceva. Adica ma credeai un puradel ce abia isi luase buletinul, huh?
Nu esti, cel putin asa cred. Ma mai gandesc, ai fost cam rea cu raspunsul asta. smug Sa zicem ca esti neutra pentru moment.

| RainmakerX a răspuns (pentru RainmakerX):

Fail. emoticoanele smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Pai, cu poza si numele ala (nu ca as avea ceva cu numele), puteam sa-ti dau si 13.
daca puneai un animelos mai smecher la poza si un nume bengos laughing te mai credeam. Ce rea sunt ^w^

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

... Numele il am din 2013. Am decis sa il las asa, simbolic.
Cat despre caracter. E facut de mine...de asta il tin.
O sa pun cand am timp ca m-ai jignit profund... T_T NOPE Crezi ce vrei. Nu imi pasa, sincer.
Acum e randul meu. Cred ca ai 16. ^_^
Repet, poza e facuta de mine...de asta o tin. In fine... nu are rost sa ma chinui.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Ce-mi place sa te sacai. laughing
Eu făceam un caracter mai bad. Măcar e brunet cu ochii albastrii. love struck
Asa, 16? Cat as vrea. Am o stupizenie de varsta de 15. Ce norocos esti crying tu nu mai ai mult si faci 18. Si eu care credeam ca ai 14 laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai am destul... abia i-am implinit. tongue
Mare lucru... diferenta de 1 an. LOL Ce vi se pare atat de distractiv sa cresti? E aproape la fel, chiar e mai greu ca la 15 ani (ma refer la cum e programul meu). Esti mult mai solicitat la scoala/liceu...
Ce a patit toata lumea? Vreti sa cresteti imediat si dupa pe la 35 de ani vezi ca ziceti "Ce nu as da sa am 15 ani..." Eh...priveste partea buna.
Vrei ceva ce se poate obtine (o sa faci si tu candva 18 ani tongue ) Bine ca nu ai cerut sa scazi in varsta ca acolo era o mica mare problema ^_^

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Stiu ca dupa ce o sa am 40 o sa vreau sa fiu iar tanara, dar dar acum astept varsta de 18. Din motive personale, nu ca as vrea eu asa, sa mă aflu in treaba. Da mai am 3 ani si m-am scos. ⌒.⌒

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

^_^ Ok. Asteptare placuta! smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Chir pari a tip de 14. Scuze omule, nu ma pot abtine laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Dear vedea Dante acest mesaj s-ar supara, el nu e copil are 15 ani dar stie cat un om de 30, dar nu o sa-i spun ca ai scris asta o s-o tin in secret.(niciun fel de emoticoane cu rasete daca vei raspunde)

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

OMG...

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine, imi cer scuze. Stiu...am zis asa. Oricum Daisy il stie si il place asa cum e el. Dante e special...chiar daca e copil, are un talent iesit din comun. Va ajunge ceva mare, dar ce sa stiti dvs?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu-s copil am 15, nu am 10 cum crezi tu.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am zis 10...LOL...toti suntem copii pana la 18 ani. Hai mai, nu te supara pe mine T_T

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu ma supar da ai zis asa intr-un mod de parca ma comport ca un copil mic happy

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Nope...Pari chiar foarte matur pentru varsta ta. Pana sa-mi spui cati ani ai credeam ca ai 17-19. Ai o gandire mult mai matura decat crezi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Prima data cand accept o consolatie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Wo wo wo wo...stop stop, derulam. "îl place"- in sens de amic da? Sper ca nu ai inteles altceva?

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,in sens de amic. Adica nu il urasti.Este inversul.

| KillMePlease a răspuns:

da' descrie-te singură!
auzi la ea
da' ce-i aicia?
mâine poimâine n-ai vrea să-ţi facem noi temele

| KamaSutra a răspuns:

Nici nu stiu cine esti

| LePotato a răspuns:

Fizic? blonda ochi albastri/verzi

| VibeTrix explică (pentru LePotato):

Satena. Ochi verzi. Inalta. Putin slaba. laughing

| LePotato a răspuns (pentru VibeTrix):

Ma roglaughing big grin

| Mieeez666 a răspuns:

Parașută.
Stai...

| Copac13 a răspuns:

Enervata si putin cicalitoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciorditoare de juma' de nume laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o persoana ce vrea sa fie consolata si nu are parerea ei proprie, esti o persoana plina de complexe, deci nu-mi placi.