| Kettolix a întrebat:

Daca apa spala sapunul, si sapunul ne spala pe maini, de ce nu ne spala apa pe maini? E o conspiratie a sapunului sau ceva?

Sigur ati auzit de produsele cu nume prea evidente. Cum ar fi slap. Se numeste slap pentru ca atunci cand mergi se aude "slap-slap-slap". Recent am vazut acelasi stand up la un american. Acesta ii numea flip-flop, de unde am dedus ca obiectele vorbesc diferit.

Mai mult ca sigur ati folosit si voi odata un anti-perspirant. Dar de ce se cheama anti-perspirant? Eu cand dau la sapa... Mi se scurge un strop de perspiratie pe frunte? Si trebuie sa ma anti-perspir urgent?

-Hapciu! Cred ca-am luat o terie.
- O ce?
- O terie!
- Poate o bacterie!
- Nu, o terie. Ca bacu' nu l-am luat.

Ce mai faceeeti? ^w^

3 răspunsuri:
| adyzone a răspuns:

Nu esti prea amuzant in viata reala! Asa-i?

| Kettolix explică (pentru adyzone):

Da... Nu sunt amuzanta... Soarta

| RAY a răspuns:

Daca asta e amuzant ma duc sa cant o manea de jale in cimitir la noaptea sa ma invelesc