| Kettolix a întrebat:

Daca sapunul ne spala pe maini, si apa spala sapunul, de ce nu ne spala apa pe mini? E o conspiratie a sapunului sau ceva?

(PS: Aceasta e oo gluma, rog admiinii sa imi lase intrebarea la sectiunea "Conversatii")

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Cine a zis ca apa spala sapunul, sau mai mult de atat, cine a zis ca sapunul se "murdareste". Din cate stiu eu e imun la bacterile obisnuite, ca doar de aia ne spalam cu el.

| Kettolix explică (pentru Ineys):

"apa spala sapunul" de pe maini, sau il spala de praf, nisip, bule, etc -.- si era o gluma. IKAr tu esti o persoana naspa plictisitoare si monotona. Buo!

| Ineys a răspuns (pentru Kettolix):

Am inteles gluma laughing dar simteam ca totusi ai nevoie de-o explicatie. Pare rau.