| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati putea alege o vedeta cu care sa petreceti o zi, pe cine ati alege, de ce si ce ati face?

19 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FucktheSystem a răspuns:

Pe Billie Joe Armstrong :X
Pentru ca e cantaretul meu favorit si pentru ca e funny :p
Si as vrea sa ma plimb cu el si familia lui prin parc sa sa stau cu el inaintea unui concert. ceva de genu tongue

| Radioactive a răspuns:

Eu as vrea sa o vad pe Selena Gomez. La inceput nu mi-a placut de ea si as vrea sa ma conving daca e o fata de treaba. Probabil am merge la o pizza, sau la un suc si apoi ne-am plimba prin parc.

| User a răspuns:

Cheryl Cole sau Irina Shayk. Ca na... laughing Anatomie. De clasa a 7-a. whistling Ihaaahahaaa

| cerculetezburatoare a răspuns:

Pe Logan Miller sau Sterling Knight :X

| Laurici :x a răspuns:

Cu Jill Hennesy, as intreba-o cum reuseste sa isi joace rolul asa bine :X am ales-o pe e pentru ca e o actrita super si ador filmul "Crossing Jordin"!

| cristianorudi7 a răspuns:

Ce visati voi la zack efron si la selena gomez... pe aia ii intereseaza de noi... ciuciu

| cristianorudi7 a răspuns:

Ce visati voi la zack efron si la selena gomez.pe aia ii intereseaza de noi ciuciu

| madalina00 a răspuns:

Jim Carrey pentru ca e foarte amuzant

| Acvila a răspuns:

Pe James Hetfield(solist Metallica)
Pentru ca e tipul care, pe masura ce imbatraneste arata mai bine, au cele mai tari melodii din epoca rock-ului (parerea mea). Presupun ca l-as ruga sa imi cante I disappear si the unforgiven II.Printre altelebig grin

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Salut! Cred că aș vrea să o cunosc mai bine pe Adela Popescu. Sau pe Mircea Badea (ca să dau un exemplu de fiecare sex). Cu Adela Popescu pentru că aș vrea să îi cunosc mai bine felul de a fi. Să văd dacă este persoana care se arată în interviuri și emisiuni.
Pe Mircea Badea, pentru că nu mă satur niciodată de bășcălia pe care o face pe seama acestei țări și de felul îndrăzneț în care gândește și se comportă. Tu cu ce vedetă ai petrece o zi din viață?

P. S. De cum am citit întrebarea m-aș fi așteptat să văd răspunsuri numai cu Hannah Montana și Justin Bieberrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| ankiiiiiiiiii a răspuns:

Pe takeru din formatia SuG din japonia:X::Xpt ca ii cantaretul meu preferat il ador si m-as duce cu el la concertebig grinbig grin:big grinil adorrrrrr:X:*

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Cu jon bon jovihappy

| lovenotsex a răspuns:

Probabil cu cineva care are un simt al umorului dezvoltat, care e comedia insusi, gen:Jean Paler, Mihai Morar, pentru ca e nevoie sa zambesti acum.Cu cineva care stie ce e viata, gen:Tantareanu, Voiculescu.Cu cineva care din punctul meu de vedere este o enciclopedie sportiva:Marius Mitran, Radu Banciu. Iar in final poate pe cineva de companie, frumoasa:Andra si frumoasa si cea mai buna voce din Romania.

| lovenotsex a răspuns:

Scz ca nu am dat doar un singur nume, dar tie cu cine ti-ar placea sa petreci o zi, din toata lumea?, eu amales doar Romania.

| Anonim_4797 a răspuns:

Pe orlando bloom pentru ca are multe calitati care mie imi plac; mai mult de atat, e actorul meu preferat.nu m-am gandit unde mi-ar placea sa mergem, numa' sa ne petrecem ziua impreuna.si daca nu ar fi sa fie Orlando l-as alege pe Enrique Iglesias pentru ca e un tip romantic.:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toshi Din x japan si nick jonas din jonas

| justME_5139 a răspuns:

Pe Zac Efron:X:X

pentru ca e foarte foarte frumos:X:X:X

am merge la un film... sau la un restauranthappy:X:X:X

| mFlavius a răspuns:

Megan Fox.Am merge la un suc ceva...love struck