| girl16flo a întrebat:

Daca ati putea face schimb de viata cu o vedeta pe cine ai alege?

42 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu mi-as schimba viata cu a nimanui.big grin

| psiholoaga a răspuns:

De tot, nu as vrea, dar pentru o perioada-Tila Tequila. E frumusica, e tacanita, are bani, e bisexuala, ce imi mai trebuie?!

| Antrax a răspuns:

Cu Avril

| inna a răspuns:

Ashley Tisdale love struck

| carminaburana43 a răspuns:

Cu Bette Midler...ma potrivesc cu virsta ei... e o actrita de comedie si totusi are cintece neasemuit de frumoase pentru suflet...de glumit imi place sa glumesc f. mult...sufletista sunt doar imi lipseste talentul sa pot cinta la fel ca ea.Asta doar nu e un pa cat nu?happy

| JackieSue a răspuns:

Guta

| SweetCandy a răspuns:

Elena Udrea... mi-ar plc sa vad cum e sa fii "protejata lui Base"rolling on the floor

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Dumnezeu.

| Mwhahahaa a răspuns:

Cu nimenihappy Imi place viata mea asa cum ehee hee

Dar tu? smug
pupici virtuali:*:*

pa`pawave

lolita
| lolita a răspuns:

Cu o vedeta? in nici un caz, sunt multumita cu viata mea din aproape toate punctele de vedere.

| emima a răspuns:

Eu as alege pe nelly furtado

| Crisu_8081 a răspuns:

Nu stiu... dar cu siguranta nu as face schimb cu Miley Cyrus...am eu ceva cu earolling on the floor

| LuS[z] a răspuns:

Vedeta din mine

| adyth a răspuns:

Mneaaah...imi place viata mea asa cum este...
dar da.ca o zi-doua de experienta poate ca as incercahee hee de fun smug
nu stiu cu cine :-s
un rock star peace sign

| dadaaaaa a răspuns:

Cu Dulce Maria

| Mefisto23 a răspuns:

Sunt vedeta in propria mea viata si nu as vrea sa fac schimb cu nimeni happy

| just4fun_8801 a răspuns:

Hmm... jay cutter happy

| alle_1861 a răspuns:

Cu Angelina Jolie. laughing

| daddy a răspuns:

Marean unicatu` b-)

| DeeDee_1261 a răspuns:

Sincera sa fiu nu mear placea sa fac schimb de viata cu nimeni.big grin

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Sincer? nu as face schimb de viata q nimeni...[no talking]

| spiritul a răspuns:

Cu Bruce Lee sa va bat pe toti big grin

| nmn a răspuns:

Cred ca CELIN DIONbatting eyelashes, pentru ca are o voce minunata, si nu a fost implicata in multe scandaluri

| ary_7157 a răspuns:

Dulce Maria
:Xbig grin

| ...nimeny... a răspuns:

Mircea Badea
Viata lui mi se pare foarte palpitanta big grin

| maria_2128 a răspuns:

Probabil Heidi Klum. happy

| eu_4161 a răspuns:

Cu Miley Cyrus... Ow ce tare ar fi...asi canta, asi fi star Disney, si asi fi cu Nick Jonas...

| eu_4161 a răspuns:

Miley Cyrus ramane...

| eu_4161 a răspuns:

Cu siguranta o cantareata cum ar fi Miley Cyrus, sau chiar si Vanessa Anne Hudgens...De ce?
Pentru ca sunt frumoase, destepte, celebre si au o voce si un talent minunat!