| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca o sa umblu prin oras si prin sat cu o floare pusa la o ureche ce o sa spuna lumea despre mine?

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Ori o sa spuna ca esti o fata care seamana cu un baiat, ori o sa spuna ca esti nebun.

| GdX a răspuns:

"Dragalasule, ce frumos esti" Este o gluma si trebuie tratata ca atare.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Pai daca esti baiat 100% vor spune ca esti poponar laughing si isi vor face impresie proasta despre tine... daca esti fata ..nu are nimeni nici o impresie ..am mai vazut fete de 10-12 ani ce aveau floare la urechewinking laughing

| Eroare404 a răspuns:

O sa spuna ca-ti plac florile.