| Kettolix a întrebat:

Dati-mi niste Idei sadice sau perverse de razbunare? (Nu ca nu as fi destul de sadica dar vreau sa vad ce va coace mintea devil

14 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Pune guma de mestecat pe scaunul colegului, poți sa mesteci vreo 2-3 sa fii sigur/a ca se lipeste bine.

| Unicornaş a răspuns:

Ar trebui sa citesti asta : https://www.wattpad.com/26867486-jurnalul-unei-sadice-in-editare-unu Daca iti place chestiile de genu :)) Eu am citit-o si e super.

| Kettolix explică (pentru Unicornaş):

Sincer sunt extrem de sadica (tineti secret, psihologul crede ca m-a rezolvat), dar poate o sa o citesc.winking

| celdesuspendat a răspuns:

Da pe interiorul prezervativului cu ardei iute de exemplu happy

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru celdesuspendat):

ce se va intampla dupa?

| celdesuspendat a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Asta nu stiu. n-am avut tupeu sa fac asa ceva cu prezervativele mele laughing

| celdesuspendat a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Depinde pe cine si de ce vrei sa te razbuni. idei sunt multe laughing

| Kettolix explică (pentru celdesuspendat):

Pai cainele vecinului tot scherlaie si stii tu... As vrea sa scap de stapanul lui enervant. Saracu' catel

| celdesuspendat a răspuns (pentru Kettolix):

Pai si daca-i faci ceva stapanului, nu mai chelalaie cainele? laughing

| celdesuspendat a răspuns (pentru celdesuspendat):

Uite....pe la 3 dimineata, te duci cu o tigaie in mana la usa lui, si dai in usa cat poti tu de tare. apoi fugi repede in casa.winking

| Kettolix explică (pentru celdesuspendat):

Am incercat. M-am ales cu un ziar cu **** ce a luat foc in fata casei mele -_-

| KoJoXMgoD a răspuns:

Pe cine vrei să te răzbuni?