| anonim_4396 a întrebat:

De ce credeti ca eu si Minerva suntem acelasi om? Special pentru Alexandru Andrei si pentru altii ascultati aceasta inregistrare. http://vocaroo.com/i/s05ikiAphSka

15 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

wow...
credeam că nu poţi fi mai nasol de atât

| KamaSutra a răspuns:

Parca ar fi 2 drogatirolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Moldovenii sunt ciudati, stiu.

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate cred ca sunteti aceeasi persoana, fiindca aveti cam aproape aceleasi gusturi si va intelegeti perfect, tu fiind cam singurul care reuseste sa se inteleaga cu Minerva(in sfarsit am aflat ca e baiatlaughing)

| LePotato a răspuns:

*patetic*

| KamaSutra a răspuns (pentru LePotato):

Doar atat? Ma asteptam la mai multrolling on the floor

| doreal a răspuns (pentru LePotato):

Mi-ai luat raspunsul laughing.

| Croampa a răspuns:

Inteligenta depaseste orice limita! laughing

| Copac13 a răspuns:

Ba daca va luati de alexandru Andrei va luati si de mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

M-am lamurit, ce superior esti. -_-
ok, gata a fost tare laughing

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Bă Mozart, ești șmecher.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai vorbi pe Schipe ca se aude naspa. Mult mai rau ca pe Skype.
Minerva a recunoscut pe privat la cineva ca el e tu, mai ramane sa recunosti si tu ca esti el. Sau a fost invers, tu stii mai bine si oricum nu conteaza.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Of,of deja vestea s-a intins, nici o zi n-a dovdit sa treaca, ah, ce lume rea.
Dar lasa cu seriozitatea asta mai baiete, mananca si tu o babana si nu mai fi chiar atat de rau ca ma duc sa plang laughing laughing

| Macryna a răspuns:

Na,poftim cultura!