| anonim_4396 a întrebat:

Deci iata o inregistrare cum eu cant la pian pentru voi dragilor
sper ca o s-o ascultati toata, fiindca m-am chinuit mult s-o fac...
http://vocaroo.com/i/s0ts2BBLxjU0
Si fara griji ca eu am cintat, nu a fost luat de pe net.

41 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ioooi, foarte fain.

| RainmakerX a răspuns:

Nu ma asteptam chiar la asa ceva...genial in continuare din cate vad big grin

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Ideal raspuns ca si tot timpul big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu unul credeam ca o sa fie tot ceva in genul povestii aleia de Ion Creanga.M-ai impresionat intr-un mod foarte placut.

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Aceea cu Ion Creanga a fost prima si ultima poveste de asa tip.

| RainmakerX a răspuns:

Deci...parerea mea despre tine cand te-am vazut prima data pe TPU: Tare.
Dupa ce au trecut 3 zile :genial tipul.
Acum... WOOOW

| KillMePlease a răspuns:

nope
de data asta chiar nu,, iti voi citi inregistrarea''
ha ha

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Dece, tii frica?

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

foarte tare
esti mai infricosator ca monstrul de sub pat I don't want to see (sau vocea ta e...cine stie...idc)

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu man, oare?

| LePotato a răspuns:

Bai modestule...ne omori :X

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Adica sunt prea laudaros sau cum?

| Croampa a răspuns:

De sa inteleg ca mi-ai dedicat-o mie, asa-i? big grin

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Fiecare intelege ce vreau insa eu accept totul asa cum este.

| Suck a răspuns:

Acum stiu de ce nu ai prieteni.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Dece?
PS : si nici nu vreau sa-i am.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are importanta.
Imi place sa ascult acest gen de muzica atunci cand sunt stresat sau obosit.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Pentru mine are importanta, terog scriemi in privat, daca vei vrea, (stiu ca nu vei vrea dar oricum te rog foarte mult )
Imi place ca iti place sa asculti.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce te-ar interesa parerea mea?

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Deatita, pentru ca esti mai in varsta si stii mai multe.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu mai multe, faptul ca am vreo 4 ani in plus nu ma face un destept.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Pai imi spui? sau nu, ca mii foarte interesant.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu iti spun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Endoryus,ti-ai gasit prieten.
Ia-l si asculta-l.

Ne canti si cu vocea? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce romantic.
Sper că Daisuki e fericită.
Ohh, doamne, serios?
Spune adevărul, voiai să-mi faci în ciudă că ştii să foloseşti pianul.
Mda, eu ştiu să folosesc ŞI alte instrumente, deci e ok, nu mă supăr.
Şi încă ceva, am înţeles că-ţi descărcai crizele misogine pe mine. Şi nu m-ai "jignit", adică serios, ce jignire e asta? Nici măcar nu ai avut curajul să o faci într-o limbă pe care să o înţeleg. Da, ştiu, şi eu am făcut asta, dar dă şmecheră.
Tu, tu, tu eşti aşa naşpa încât nu numai nu ai prieteni, dar nu ştii nici să iei un om în serios. De asta nu vrei o relaţie, fiindcă te comporţi aşa cu toate fetele. Misogin. Cine te-ar lua în serios? Vrei o listă cu toate fobiile mele? Măcar să ai de ce să faci mişto. Spune-mi, şi îţi voi da una.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai necaji atat acest baiat.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dece crezi ca-ti vreau raul?

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Ce mai necăjire, de parcă chiar i-ar păsa. :]]
Ştiu că am tastat atât degeaba, dar nu contează, îmi place să tastez.
Uite, acum mă simt mai bine.
P.S. Se pare că nu mai vede bine, căci mi-am schimbat numele. Sau îl foloseşte pe cel vechi din cauza faptului că nu ştie să-l citească pe cel nou?

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

holy fvck, calm your tits, Anto

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Acum ce mai vrei şi tu, Zombalauco? :]]

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Pari cam incordata, ntz ntz

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Sunt chiar foarte calmă. :]]
Dacă tastez ca o supărată nu înseamnă că sunt.
De ce m-aş supăra pe ăsta? straight face

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine te-a supărat, fata mea?

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Pare baiat de treaba. Si tu esti de treaba, deci gata, pace :}
http://i.imgur.com/3XMCioU.png

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Toţi. straight face
În primul rând ăsta, în al doilea rând voi pentru că nu v-am cerut consolare, iar în al treilea rând eu.

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Mersi frumos.
Nu am nevoie de o altă persoană ca să mă împace cu cineva.
Şi nu vreau să mă împac.
Ce rost are?
Dacă mă cert, e clar că NU ne înţelegem, şi nu ne vom putea înţelege. El e misogin, eu sunt misandră. Deci e totul ok.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte frumos. Esti norocos sa ai talentul asta.

Acum, ca m-ai facut curioasa, deci ai iubita si noua nu ne spui? Maaai raule. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu am iubita, am facut-o pentru tine desteapto ca din toti tu te-ai comportat cel mai frumos cu mine, de asta te apreciez,.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pentru mine?
Nu mi s-a mai intamplat asta niciodata. Pai, mersi, cred, daca vorbesti serios. Frumos din partea ta happy

| Park1Suin a răspuns:

Nice!
Stiam ca-ti place sa canti dar nu credeam ca esti atat de bun.winking