| anonim_4396 a întrebat:

dragilor, doresc sa va daruiesc o inregistrare unde eu cant + un mesaj pentru voi sper sa ascultati desi nu cred, ca daca nu ascultati pedegeaba am mai facut 8 ani de pian. http://vocaroo.com/i/s0gAYXwIBn8k

24 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă nu cânți vocal tot degeaba.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Da, multumesc ca mi-ai spulberat 2 luni de munca.

| KamaSutra a răspuns:

Deci:
1. Ai stat prea mult pe la religie
sau
2. Ai consumat ceva inainte
sau
3.Esti un muzician nebun,ceva gen doctorul nebun, hai ca te-ai prinswinking

Cat despre cantat, canti foarte bine si a fost foarte emotionanthappy serios vorbesc, poti sa ma crezi sau nu, faci cum vreibig grin

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Am stat prea mult pe la religie? Adica?

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot repeti intruna ''pacatos''laughing

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Si inca ceva, nu am am consumat nimic laughing asta e starea mea naturala.

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia era o ipotezalaughing)

Imi aduci aminte de mine, zici ca-s beata tot timpulrolling on the floor

| LePotato a răspuns:

Iti mai sterg astia odata contul?

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

As vrea eu rolling on the floor fratioare dar sunt cam lenosi adminii.

| Croampa a răspuns:

Cum adica daca nu ascultam noi ai pierdut 8 ani degeaba? straight face

| VibeTrix a răspuns:

Tu esti Dantellion? Nu iti sterge contul! Nu.

| anonim_4396 explică (pentru VibeTrix):

Mi-l sterg, ce ti-ar pasa tie de mine, mai ales ca am facut o prostie am numit-o
pe Daisuki din cauza impulsivitatii mele de berbec.

| Mieeez666 a răspuns:

Bagă, vreau să văd/ascult.

| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

F*ck am uitat sa bag linkul.

| Mieeez666 a răspuns:

Îmi place acel "dragilor" de la început. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Iti place cum cant?

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Yep.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wow, foarte misto!
Nu, nu! Ar trebui sa fiu suparata pe tine. Dar muzica aia...

| doreal a răspuns:

Lol, esti bun laughing. Dar de ce vrei sa ti se stearga contul? Am cam ramas in urma...

| anonim_4396 explică (pentru doreal):

Nici nu o sa-ti spun ca dupa vei vrea sa mi se stearga contul laughing

| doreal a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ce-ai facut? laughing Ai injurat pe cineva? violat sau furat?
Esti berbec? Ca daca da, se pare ca impartim aceeasi zodie...

Răspuns utilizator avertizat