| indiaqueen a întrebat:

De ce dispar sosetele la spalat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-aia:http://www.youtube.com/watch?v=aIKtjuRX7iA

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cred că mașina e de vină pentru asta.

| MâţulMov a răspuns:

De mere.

Dar dupa ce m-am uitat la raspunsuri am vazut ca Agrafioara mi-a furat raspunsul.
Asa ca o sa ma resemnez si o sa zic:
De pere.

| Șâret a răspuns:

Cred că e timpul să avem "acea" discuție, honey.

| AikkoxD a răspuns:

Le folosesc puştii de 11-12 ani pe post de prezervativ.

| NumePublicAnonim a răspuns:

Exista o singura explicatie: Spiridusii Sosetelor.Ei fura sosetele care-ti sunt tie mai dragi si nu ti-i mai aduc inapoi pana cand schimbi mobila.Descoperindu-le ascunzatoarea, ei vor disparea, aparand toate sosetele pe care ti le-au furat.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Le este frică de apă.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Ca să meargă în lumea şosetelor.

| CautNume a răspuns:

Ca asa vrea Chuck Norris.

| Cristianne a răspuns:

Că-s mâncate de mașina de spălat.

| Fiction a răspuns:

De mere.

| TƎD a răspuns:

De ce nu?

| Alyra a răspuns:

Fiindcă le fură femeia care se ocupă cu spălarea lor.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

E un fel de gaura neagra acolo... uita-te la imaginea mea de profil si cam asa arata.Astfel de gauri se gasesc nu numai in masina de spalat ci si in posetele femeii si dulapurile baietilorbig grin.
Pacebig grin

| umbrax a răspuns:

Calatoresc prin timp

| ReadAllAboutMe a răspuns:

De ce crezi ca se spala sosetele ca sa nu miroasa urat... laughing)Vleah deja imi aduc aminte de sosetele alealaughing

| violetajustme a răspuns:

"Domnisoarele care scriu in status "Sunt greu de gasit dar usor de pierdut" imi amintesc de sosete!"... disparitia poate fi asemanatoare nu crezi?rolling on the floor)))

| xXteLOVEscXx a răspuns:

Ca put!

Răspuns utilizator avertizat
| Phobya a răspuns:

Pentru ca sunt lipite de partea de sus din interiorul masinii de spalat si nu le poti observa decat atunci cand auzi un sunet ciudat venind din masina D:.