| Mokaxoxo a întrebat:

De ce unicornului meu ii este frica de stomatolog?

Răspuns Câştigător
| Snowal15lea a răspuns:

Stomatologii sunt agenti FBI si fura coarnele unicornilor pentru a le folosi in arme contra omenirii. Deoarece sunt extraterestrii.

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pentru că are și el sentimente.
Ție nu ți-e frică?

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Ii e frica ca o sa-i scoata proviziile pentru primavara dintre dinti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si al meu face figuri.

| W3R4 a răspuns:

Probabil îi e frică de dantura medicului!
Sti tu...să nu-l muște! :s

| drogh a răspuns:

Aşa sunt unicornii, mai fiţoşi. Scoate-i toată dantura şi pune-i alta din aur, să vezi ce o să-i placă.

| XBrunetteX a răspuns:

Nu i l-ai prezentat pe GroparulVesel.
Cu o lovitura de lopata ii scoate maselele. happy

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Dai 50 lei sau un Monster sa vezi ca si le scoate singur rolling on the floor Daca a fost amuzant voteaza amuzant.

| Smile2BHappy a răspuns:

Depinde de care. Incearca sa il aduci la mine. Poate nu o sa ii mai fie pentru ca m-am angajat si sunt consilier pentru creaturile mistice.

| bellabellsbellsbella a răspuns:

I-o fi frica sa nu-i scoata cornu'...cariile astea.laughing

| Cher a răspuns:

Pentru ca ii place la pediatru big grin