| anonim_4396 a întrebat:

Eu acum am aflat ca maine avem 1 martie.Am vazut tarabe cu chiciuri si florarii, dar am zis ca-i targ de apicultori.Am mai zis-o pe undeva mai demult, ca luna februarie se termina brusc in favoarea femeilor si te ia prin surprindere.E aranjamentul lor pana la urma, nu ma bag pentru ca am ceva reprezentante ale borsului gustos prin casa, nu fac razboi.Nu multe, le poti numara pe degete la o labuta de pinguin...nu-i asta important.
Intrebarea mea se refera la gesturi si impresiile ce le lasam femeilor din viata noastra.
Daca esti lefter si ti-ai cheltuit ultimii bani pe mezeluri cu doar doua E-uri, ti-ai luat cea mai buna ladita frigorifica pentru bere ca bate acum vara in fereastra si are centura neagra(da, am geamuri sparte), iar in zapada nu mai poti baga sticlele.Ce motiv ai ca sa te scoti pentru ziua de maine?
Nu baga Tuborg vreo promotie, la 12 beri sa ai 6 martisoare gratis?
Are cineva pe acasa martisoare care s-au tocit, decolorat, uzat, defecte sau macar un microbuz pentru noaptea asta pana la Moldova? Acolo cica lumea-i mai civilizata si te poate aborda vreuna pe strada cu "hei baiatu, nu vrei un martisor?"

Răspuns Câştigător
| Dmonik a răspuns:

Uneori, simplul fapt ca existi in viata cuiva, ca te cunoaste... este un martisor...happy

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ilovecluj):

Hai lasa, stiu ca le smotocesti toate happy Cu placere, bye!

| piisycutzza a răspuns:

Comentai pe la postarile mele, dar nici nu stiu ca E-uri e la masculin. Vai de scoala asta.

| Ilovecluj a răspuns (pentru piisycutzza):

Ce boabe ai luat inainte sa raspunzi astalaughing))

| Ilovecluj a răspuns (pentru anonim_4396):

Am disparut si eu doar 3 ani si astia deja te-au raportat