| NobodyHeree a întrebat:

Exista dinozauri? laughing

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Da există prin parlament şi acolo vor să moară.

7 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Este o intrebare pusa in gluma, asta este clar.

Logic, dinozaurii nu exista! laughing. Au fost zvonuri cum ca: Dinozaurii inca traiesc sub pamant si vor iesii la inceputul anului [atentie] 2011!rolling on the floor astea sunt prostii. Dinozaurii au existat, asta este clar. Dar, ei mereu vor fi reamintiti in generatiile viitoare, iar dinozaurii mereu au parut fiinte groaznice si ucigase, dar de unde stim noi asta? Desi pare ciudat, stiti, foarte bine, si un caine este agresiv dar odata ce ii acorzi atentie si dragoste? Nu se schimba? Asta ar trebui sa stie si oamenii de stiinta. happy

| anad a răspuns:

Dragii si mult prea votatii nostri politicieni au crescut, traiesc si vecuiesc in Romania exact ca dinozaurii! Sigur sunt urmasii lor!

| carminaburana43 a răspuns:

Foarte buna raspunsul care a primit funda1Merita din plin ii dau si vot! Mersi sarbatori fericite!

| kiky278 a răspuns:

Au existat in trecut dar totusi mai e o specie de dinozaur extrem de rar.se numeste: profesorius desenori urangutanus. este profu meu de desen mai mult e un monstru decat un dinozaur. mananca chibrite si culori.este catalogat ca un specimen ce iubeste doar oameni de felul lui(sper ca v-ati prins). Este inofensiv. poate vorbi(mai cochile!) si toate cele.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nuuuu. Numai prin parlament, invatamant sau la OTV mai vezi dinastia laughing. Ei [dinozaurii] au disparut de mult. Numai bine! Cu drag, Lola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Au existat.Sunt multe zvonuri despre cum au murit.
1),, Pamantul a fost lovit de un asteroid si ei au murit. Fals!
Explicatiebig grinaca pamantul ar fi fost lovit de asteroid unele continente (sau chiar o parte din Terra) de pe pamant nu ar mai fi existat.
Varianta corecta este aceasta:
,, A fos seceta, plantele nu au mai crescut, toti ierbivorii, si o parte din omnivori au murit.Carnivori fiin ca nu au mai avut ce
dinozauri sa manance au murit si ei.
Mai sunt zvonuri ca exista un dinozaur in nu mai stiu ce templu, dar este fals.

Stiu ca a fost o intrebare pusa in gluma, dar sper sa imi dai fundita! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAAA. Deci eu am vazut unul! Chiar maine o sa ma duc la 0tv(zero-tv) si o sa declar in direct si in reluare ca exista dinozauri! Ei au mancat-o pe Elodia!