| Liceanul a întrebat:

Funda! http://bodygeek.ro/cum-sa-ti-dezvolti-simtul-umorului-si -sa-ii-faci-pe-cei-din-jur-sa-rada
De aici am aflat cum sa-mi dezvolt simtul umorului.Va rog dati-mi niste replici amuzante pe care sa le pot folosi in urmatoarele imprejurari:cineva zice/face ceva iar eu zic ceva care sa starneasca rasul fara sa jignesc si fara sa ma fac de ras.Va rog dati-mi macar un site.Va rog sa nu-mi dati bancuri sau ceva de genul asta si nici nu-mi spuneti altceva fiindca nu ma intereseaza si nici nu va bag in seama sfaturile, conceptiile, parerile si nimic altceva! Imi dati ce am cerut si punct!
ATENTIE! Aceasta intrebare e de rezolvare a problemei.Repet:De rezolvare a problemei! Din moment ce nu e de conversatie,nu va apucati sa-mi spuneti voi parerile voastre,conceptiile, etc.Voi degeaba imi spuneti nu stiu ce ca "trebuie sa ai din nastere, sa vina din interior, atunci iti vine replica" fiindca eu nu ascult nimic din chestiile de genul asta pe care le spuneti voi.Ascult (adica ma iau) doar dupa sfaturile celor in idee cu mine. Daca imi spuneti altceva decat ce cer nu ma ajutati.Eu o am pe a mea si pe a mea o tin pana la sfarsit, orice ar spune ceilalti, fiindca ideile lor nu ma ajuta si nu-mi vor schimba ideea niciodata.
Daca raspundeti la aceasta intrebare, dati un raspuns care sa ma ajute.Nu vorbiti voi intre voi si nici sa nu-mi spuneti altceva decat ce vreau fiindca nu-mi pasa de altceva decat de ce am cerut.NU VA ASCULT SFATURILE si ideile.
Astept glumele care pot fi folosite in urmatoarele imprejurari (cele mentionate anterior). Daca e un site e perfect (funda pentru cel mai bun).
P.S:Imi dati glume de alea pe care le pot folosi in imprejurari de genul "cineva zice/face ceva iar eu zic ceva care sa starneasca rasul fara sa jignesc si fara sa ma fac de ras."Doar asta vreau ca de altceva nu-mi pasa.Cel care spune ceva total dezlegat de subiect va fi numit pe fata inutil si prost retardat, iar cel care chiar m-a ajutat dandu-mi ce am cerut va fi laudat.
Acum fiti utili si seriosi va rog.
Multam!

2 răspunsuri:
| kapraneagra2 a răspuns:

Cine a avut rabdare sa citeasca prostia asta? Eu nu.

| Liceanul explică (pentru kapraneagra2):

Te referi la tine?