| anonim_4396 a întrebat:

Hai ca azi va dau sa completati ceva:
Eu sunt__(1)___ locuiesc cu___(2)__,aseara m-am uitat la hentay-uri cu __(3)__si m-am batut cu___(4), Vreau sa spun ca urasc __(5)__si iubesc__(6)__si eu ma consider un/o__(7)__.
Lista cu variante.
(1)-numele tau
(2)- daca iti place:
Anglia-pisica
Dubai-cainele
Grecia-maimuta
Japonia-ghepard
Elvetia- babuin
(3) daca iti place:
rosu-Sweety
verde-Depress
negru-Doub
mov-Mineru
auriu-Mad
argintiu-Dantellion
galben-Airan
roz-Killy
maro-Ralu
alb-BestKiller
portocaliu-Croampa
gri-Copac13
purpuriu-Sleep
verde inchis-Karima
albastru inchis-Zombisor
rosu inchis-kama
azuriu-Dogu
cenusiu-Endo
maro deschis-Jony
albastru-Daisuki
nu mai stiu culori thinking
(4) daca iti plac:
bananele: mama
afinele: sora
capsiunile: fratele
avocado-bunica
pepene galben-tata
(5)
Daca ai ochii:
albastrii- sa primesc bani
verzi- sa primesc cadouri
negrii- sa mananc spanac
caprui- ciocolata
(6)
daca ai parul:
negru-spanac
saten-mustele
blond-furnicile
roscat-cartita
(7) completezi cu ce vrei.

64 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

,,roz killy''?
di ciue nu mi-ai pus... visiniu (as fi zis alta culoare/nonculoare, da' ii luata)?

| Suck a răspuns:

1. Baiatul de la dezintoxicare.
2. Cu o maimuta.
3. Cu tine, albastru e culoarea mea preferata, ai pus-o intentionat.

4. Cu un tigan.
5. Sa primesc cadouri.
6. Spanacul
7. Sociopat.
P. S: deja ai si cautat hetay-uri cu mine.

| LoveSleep a răspuns:

De ce-s eu purpuriu?
Ca să nu m-aleagă nimeni.
Cui pnm îi place purpuriu?
Hai mă, că-i faină culoarea, ce naiba. E ca și floarea aia, *^57a țigăncii. (a lu' anonima, după caz)

| Doub a răspuns:

Eu sunt Doub$$$$, locuiesc cu ghepardul, aseară m-am uitat la desene cu mine (ce tristă sunt), şi m-am bătut cu fratele. Vreau să spun că urăsc ciocolata.:|:|.( Asta e blasfemie.) şi iubesc muştele (Awwwe.) şi mă consider un om.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt eu, locuiesc cu cainele, aseara m-am uitat la hentayuri cu Zombisor si m-am batut cu frate-miu. Vreau sa spun ca urasc sa primesc cadouri si bani si iubesc mustele si eu ma consider speciala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt cine vrei tu, locuiesc cu un ghepard şi cu un câine, aseară m-am uitat la hentai-uri cu Daisuki şi m-am bătut cu fratele. Vreau să spun că urăsc ciocolata şi iubesc spanacul (yucklaughing ) şi mă consider cine vrea je. smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt tipă, locuiesc cu câinele, aseară m-am strâmbat la hentai-uri cu Killy şi m-am bătut cu tata. Vreau să spun că iubesc să primesc bani şi urăsc spanacul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Pai nu stiam ce culori sa mai pun.
rolling on the floor nu m-as fi gandit la ce ai spus, niciodata. laughing ce-ai mancat ma azi?

| Copac13 a răspuns:

Eu sunt copac locuiesc cu Anglia aseara m-am uitat la hentayuri cu rosu si mam batut cu capsunile vreau sa spun ca urasc soanacul si iubesc spanacul si eu ma consider un nemernic

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Apă
Paie
Și bătaie

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ultima o meritai big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Pai ce ma, te-ai facut vedeta de hentay-uri ca sa caut hantay cu tine? laughing

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Observ ca stii deja, vezi sa nu ma deochi cand te uiti la trupul meu de zeu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Vezi ca vomit pe tine.

Ba, acum fara gluma, zi numele tau, varsta si ce ai mancat aseara. Asta trebuie sa spun oricarui user nou. Hai, repede.

| LePotato a răspuns:

Eu sunt Adi, locuiesc cu cainele, aseara m-am uitat la hentay-uri cu Depress si m-am batut cu fratele. Vreau sa spun ca urasc ciocolata(s-o crezi tu) si iubesc spanacul(eeee) si ma consider complicat.

***Auriu-Mad (serios, deci sunt manelist, sau ce? )

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia-ma mai usor ca ma sperii. Vreau sa vomitam unul pe altul, sa facem baie intr-o cada plina cu vomă, Alex, 19 ani, nu am mancat de o saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Si tu ai pretentii? hai ca nici nu te mai pun data viitoare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Yuch...
Aha...si tu ai ma peste 18.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, fa-ma si pretentios dupa ce ca m-ai facut manelistrolling on the floor

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact, majorii la putere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Poate ca auriul reprezinta culoarea victoriei, dar daca tu vrei asa, asa ramane

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

O dalaughing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, acum chiar m-ai suparat...ma duc sa ma sinucid cu mancare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt Mihai Viteazul locuiesc cu cainele aseara m-am uitat la hentay-uri cu Depress (doamne fereste rolling on the floor ) si m-am batut cu fratele, Vreau sa spun ca urasc sa primesc bani si iubesc mustele si eu ma consider un domn.

de unde le scoti rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Radeam ca ma amuza partea cu Depress, dar avand in vedere ca ne placea aceeasi culoare, a iesit si la mine rolling on the floor. foarte ciudat rolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

"m-am uitat la desene cu mine (ce tristă sunt)" rolling on the floor)) pai copmania cui ai fi vruti? smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Din buzunar
Cu Depress ma nebunule? laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Peee toooooţiiiiiiiiiiiii.
Să ne uitam toţi.sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da imi place verdere rolling on the floor). iti dai seama ca nu as iesi cu minorele, dar nu mintea mea bolnava a facut lista de mai sus, perverso, auzi la ea hentai. chiarca te zic lu" tactu laughing