| RuleZaiko a întrebat:

Hai sa va zic o chestie. Acum 20 de minute mi-a intrat pe cont un hacker, ba, si cand intram, cand ma scotea, cand intram, cand ma scotea. Si eu disperat ca nu stiam ce sa fac, incep a imi schimba parola, ba, si ce sa vezi, tot imi intra, mi-am downloadat repede un sistem de securitate pentru TPU, mi-am schimbat parola, si apoi gata.
P.S: Voua v-a intrat pe cont un hacker vreodata?

12 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu. Eu sparg conturi numai la profesori.

| RuleZaiko explică (pentru AikkoxD):

Umm. Urăşti şcoala/liceul? raised eyebrows Tu nu ştii ce pierzi.

| AikkoxD a răspuns (pentru RuleZaiko):

Cum să urăsc eu liceul? Ştii ce mult iubesc eu profesorii care îşi fac conturi/site-uri şi postează acolo subiecte + rezolvări de teste? Şi ştii ce mult îi iubesc pentru faptul că au nişte parole de-a dreptul jalnice? Să-ţi dau exemplu?

| RuleZaiko explică (pentru AikkoxD):

I-a să văd. Dă-mi acel uimitor exemplu. :]

| AikkoxD a răspuns (pentru RuleZaiko):

Profu de info, parolă: Albă ca Zăpada

| RuleZaiko explică (pentru AikkoxD):

rolling on the floor. Ce parolă jalnica.

| AikkoxD a răspuns (pentru RuleZaiko):

Numele tău mi se pare oarecum suspect.

| RuleZaiko explică (pentru AikkoxD):

Sunt un agent.

| Guogle a răspuns:

Mi-a intrat (...) maine.

| Urpaniel a răspuns:

Nu,eu intru pe conturile lor.
Şi le violez datele.
Neprotejat.

| Făraş a răspuns (pentru Urpaniel):

Vezi sa nu le lasi insarcinatewinking

Răspuns utilizator avertizat