| oOSaritaOo a întrebat:

Hei TPU, azi e ziua mea de nastere si m-am gandit sa-mi cumpar o barca. Ce model mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una de asta:

http://images04.olx.ro/......lastic.jpg

| oOSaritaOo explică (pentru anonim_4396):

Asta cred că e cea mai bună, îmi place designul foarte simplu şi ador verdele, de unde ai ştiuuuuut? :X smug

26 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Una care să se scufunde ușor.

| Frunziix3 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Asta e buna si sigur iti va intra in casa;)
La multi ani!

| Aleqa a răspuns:

Un Ak47 cred ca ti s-ar potrivi.

| oOSaritaOo explică (pentru Aleqa):

De ce? Vrei să mori aşa tânăr?

| Aleqa a răspuns (pentru oOSaritaOo):

OMG, SUNT FATA! Tui rasa mamii lui de nume ca deja imi pun numele "EA". straight face Nu vreau sa mor de acum. Tu mori de acum ca m-ai facut si tu BAIAT.

| oOSaritaOo explică (pentru Aleqa):

Stai calmă draga, cu astfel de vocabular... :S nu ştiu ce să cred. oh go on Şi am crezut că eşti băiat, asta e, nu trebuie să mor dn cauza asta... :S

| Aleqa a răspuns (pentru oOSaritaOo):

S-a rezolvat. Sa vedem cine ma mai face baiat acum.
Si ba da, trebuie sa mori. Pentru ca de la inceput ai vrut sa ma omori pe mine.

| oOSaritaOo explică (pentru Aleqa):

Cum zici tu. :*

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

1)La Multi Ani! 2)O barca simpla, sau decorata gen de pescuit cred ca ar fi bine

| AnonimuszWss a răspuns:

Una ca cea de pe balconul meu *if u know what i mean*

Răspuns utilizator avertizat
| caterinasmile a răspuns:

Titanic big grin

| Uratu140 a răspuns:

Una adevarata?

| oOSaritaOo explică (pentru Uratu140):

Era doar o glumă, am eu o problemă cu bărcile. rolling on the floor tongue

| Uratu140 a răspuns (pentru oOSaritaOo):

laughing

| TudorLux a răspuns:

Modelul Hartindam, 132, 7%ecologic, De firma (ChinChonKun), made in China, marimi : 2cm X 3cm X 5cm.Profita azi de oferta chinezilor, si ai 0, 0000000000000000001% reducere!

| oOSaritaOo explică (pentru TudorLux):

Nehhh... Nu vreau marfa chinezeasca.

| TudorLux a răspuns (pentru oOSaritaOo):

Atunci iti recomand modelul Burger & HotDog, model american, mai modern ca Apple, tehnologie de ulima ora. Alaturi de barca, primesti garantat un aparat cu care o poti controla de la distanta + baterii excluse, totul imbuteliat in sticla transparenta 100% din bumbac, cu dimensiuni gigantice : 5cm X 7cm X 11cm.

(Livrarea se face in minim 20 de saptamani de la primirea acesteia, cu risc de 1932% ca marfa sa fie deteriorata/sparte/topita)

| akon100 a răspuns:

La Multi Ani! Iati un iaht laughing

| oOSaritaOo explică (pentru akon100):

Hmmm... E prea mare, ma gandeam sa-mi iau una mica sa-mi intre in casa, cred voi lua una ca cea a lui @AnonimuszWss.

| Mamaligoi a răspuns:

De apa.

| andreifantoma a răspuns:

Am o idee mai buna in loc sa cumperi una fatzi una singura-din hartie big grin economisesti