| IoanaFrumushic a întrebat:

Hei TPU de ceva timp fur bani din casa(de la bunica mea mai exact)ca sa ii dau celei mai bune prietene a mea ca sa isi cumpere anticonceptionale pentru ca lucreaza pe centura fara ca parintii ei sa sa stie.Credeti ca ar trebui sa continuii sa o ajut? Nu o fac doar pentru ca este prietena mea, o fac si pentru ca simt ceva pentru ea, e ca o legatura speciala.Cateodata am vise cu ea dezbracata in baie in care face duş si intru peste ea ca sa ma spal pe faţă, si o mai visez pe terasa cu o rochie transparenta care in lumina lunii pare ca nu are nimic pe ea.Ar trebuii sa vizitez un psiholog sau sa vorbesc cu parintii ei despre asta? Ea are doar 16 si multa experienta.

Răspuns Câştigător
| AtsukoKure a răspuns:

Scumpa mea, avand in vedere la ce categorie este pusa intrebarea o sa iti raspund pe masura. O sa ii spun bunici tale cum ii furi bani si apoi mai vezi tu sucuri Tedy si chipsuri Lays.

16 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Adica a ta prietena "lucreaza" pe centura si tu ii dai bani pentru anticonceptionale? hmmm.
Frumos scenariu demn de un film in buna regula.
Intrebarea este postata la Trivia/amuzante.
Ceea ce ai detailat tu, nu pare a fi o gluma...eu zic sa te trezesti ca este dimineata si numai visa. daca nu este o gluma, iti voi muta postarea.
O zi bunahappy

| IoanaFrumushic explică (pentru caramela):

De fapt e la categoria buna, keep calm.

| Pricked a răspuns:

Eşti gay.

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru TuDorEL96):

Tu-tunţţ, era doar o afirmaţie.
Am putrezit aşteptându-te cu apa aia, D:

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru TuDorEL96):

Eşti deştept.

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru TuDorEL96):

Eheh, nu se compară cu roşul tău. c:

| zurick a răspuns:

Cum ai putut scrie despre mine aici? straight face
Acum dă banii și fă-mi un masaj. Știu că vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai putea fura din pensia lu' bunică-ta?
Sparge şi tu o bancă.

| Fernando9Torres a răspuns:

Sun confuz...e real sau fake ce ai povestit tu?

| SabinaQueen a răspuns:

Fato, esti nebuna? Nu se fura de la bunica, ca ea saraca mai si primeste pensia aia de rahat! Nesimtito! I-a mai bine de la parinti decat de la sarmana mamaie! Rusine!

| XYZsnick a răspuns:

Prea ireal...e fake povestea...

| Correct a răspuns:

Numarul prietenei tale, te roglaughing

| Crisan_Adelina_1978 a răspuns:

Bine ca ai furat bani! Dar poza ta de profil e a mea nu trebuia sa o furi si pe aia asa ca te rog sa o schimbi!