| BLURREDLINES a întrebat:

Metin 2 se poate baga pe telefon?

36 răspunsuri:
| XGameRR96 a răspuns:

Atatea raspunsuri negative :-)
Metin2 se poate baga pe telefon! ( si nu cu team viewer...asta nu inseamna sa-l bagi in telefon)
1: il poti baga direct ca pe pc pe o tableta cu sistem de operare windows (xp 7 sau 8)
2: chiar si pe android se poate baga daca va duce capul. sunt destule emulatoare pentru android. faceti un virtual machine pe calculator unde instalati un windows. mai faceti un virtual machine ce serveste ca hard ( unde bagi metinul ). si le pui pe telefon. apoi doar rulezi virtual machinurile in emulator ( nu e asa usor cum pare...e mult de munca dar daca verti neaparat si aveti telefon/tableta buna puteti face si asta ).

| Turcii a răspuns:

Nu mai vorbiti aiurea de performante! Note 3 cu 3gb ram e mai bun la jocuri ca multe pc-uri. Metin2Rextor va deschide o aplicatie de gen.

| Lacatusu_Stefan_Gabriel_2000 a răspuns:

Acum ca suntem in 2017 de ce nu! Pana si World of Warcraft a fost facut pe telefon cu numele order & chaos 2 are mai mult de 2 gb memorie eu cel putin il joc ca sunt smecher. Asa ca si metin2 ar putea fi facut pe telefon.

| Mooscaneloo_Dank_1988 a răspuns (pentru Humphrey):

"1 la mana : E destul de mare "
neadevarat, 1.5/2GB e nimic, mai ales cand sunt telefoane cu cate 128 GB poate mai mult.
"2 la mana : Ai rami pe telefoni sau placa video? laughing) "
Da, un telefon are atat rami cat si placa video, nu extrem de performanta dar are.
"3 la mana : Nu merge doar pe PC "
https://metin2-mobile.com/

Bafta!
2 la mana :

| Gosav_Cosmin_1997 a răspuns:

Uite aici un live unde are link in descriere, de unde poti descarca jocul, metin2 Pe telefon.
https://www.youtube.com/watch?v=mnqrpjrKBpw

Întrebări recente