| AnutsaaAnnA a întrebat:

Hmm... cum pot face si eu sa cumpar haine gratis pe stardool.nu MAI am bani...ar exista acest site. Http://hotbuysbazaar.blogspot.com/search/label/Free%20St uff
dar cum fac sa iau hainele?:-? daca stiti voi alt site dar spuneti-mi si cum fac sa imi iau hainele gratis, unde apas... FUNDAA:X

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna scrie acolo jos in engleza To get a Free Red&Golden Christmas Ball
-If you are a from Sweden, Enter a stardoll contest HERE
-If you aren't from Sweden - Follow these steps to get it:
1)Go to Swedish proxy like
proxysmart.info OR proxyget.info/ OR foraldrafritt.se OR surfaanonymt.se OR facebooksurfing.info
2)In white blank box Paste stardoll link:
http://www.stardoll.com/
3)Click Go/Browse/Surf Now (it's up to proxy you use)
4)Log in stardoll
5)Now on the proxies URL link box Paste contest link:
http://www.stardoll.com/en/contest/finish. php? id=849
6)Click Go, Wait a little till stardoll page loads
7)Leave proxy, Go to stardoll as usual
Ball should be in a giftbox in your suite [:
Available till 31. 12 daca nu intelegi. si se traduce cam asa :Pentru a obţine un Free Red & Balonul de Aur Crăciun
-Dacă eşti din Suedia, Introduceţi un concurs Stardoll AICI
-Dacă nu sunteţi de la Suedia - Urmaţi aceşti paşi pentru al obţine:
1) Du-te la proxy suedez ca
proxysmart.info SAU proxyget.info / SAU foraldrafritt.se SAU surfaanonymt.se SAU facebooksurfing.info
2) În albă goală caseta Stardoll Lipire link:
http://www.stardoll.com/
3) Faceţi clic pe Go / Cauta / Surf Acum (este de până la proxy să utilizaţi)
4) Autentificare Stardoll
5) Acum, pe caseta URL link-ul proxy-uri concurs Lipire cu legătură:
http://www.stardoll.com/en/contest/finish. php? id=849
6) Faceţi clic pe Start, Stai un pic pana pagină se încarcă Stardoll
7) Lasă proxy, Du-te la Stardoll, ca de obicei
Ball ar trebui să fie într-un giftbox în [suită dumneavoastră:
Valabila pana la 31. 12
(E CU translate tradusa )

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pai trebuie sa joci jocuri pe stardool si a doua zi cand te joci din nou iti apare 20 de stardoollarss si creeaza haine si vindele si iti faci bani sau daca nu plateste sa te faci star dar eu stiu cum sa faci da+mi username si parola si te rezolv eu cu toate si spune-le tuturor care joaca stardool ca sa+mi dea username si parola ca sa iii fac eu star pentru. eu am un program instalat pe cal. si pot face pe orcine star la stardool ca si eu m+am facut si am 5 conturi in care sunt star.

| Clopotyca a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau sa til dau eu si o ptietena dar sa stii ca ai 3 ore la dispozitie si dupa aia ne shimbaam parolele si nu pe TPU da-mi id si tio dau acolo

| denisutza99h a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite id meu : bruneta. teiubestebaa te roog din tot sufletelul meu sa ma faci ss pe mine si pe surioara meaa! puppy dog eyes E visul meu de cand am inceput sa joc Stardoll: sa fiu ss, iar acum eu chiar am incredere in tine ca`l poti indeplinii:* Te rog mult, ajuta+maa!:* Multtumesc oricum:*

| denisutza99h a răspuns (pentru Clopotyca):

Buna te rog ajuta`ma! Spune`mi te rog, ai reusit sa devii ss(superstar)? Te rog fff mult sa`mi raspunzi coment`ului meu:* Multmesc >:d

| lanvica a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma poti face si pe mine.Te rog. Daca da imi poti trimite un mesaj daca nu poti sa trimiti mesaj vedem cum facem. Mersi.

| Vancea_Vivien_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pote sa isi vinda haine numai daca e star

| Vancea_Vivien_1998 a răspuns (pentru denisutza99h):

Trebuie sa plateasca ca sa te faca ss

| simonabuburuza44 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rog sa ma faci si pe mine star! te imploor! pe stardoll ma cheama safirstar_simo discutam si iti dau acolo parola! plzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iei haine pe gratis de pe acest sait "stardollswan" sper ca tiam fost de ajutor

| Vancea_Vivien_1998 a răspuns:

Pai htgf, haine gratis2, hine gretis statdoll, stardoll heine gretis.Atat stiu dar poti scrie pe google:Site-uri stardoll haine gratis.Dar ai grija ca is cu proxi-uri si iti pot sterge contul dar eu de mai multe ori am reusit si nu mi-a sters contul.