| ReaperxD a întrebat:

Hmm. Vi se pare ciudat ca: Ieri am vazut niste maimute multicolore care mergeau pe peretii blocului meu cu un paianjen pe spate? Si mai erau si elefanti galbeni, caini portocalii, crocodili inofensivi si mai era si...

Pink Panther! Pantera mea roz din desenele de cand eram microlling on the floor
Noh. Nu cred ca-i ciudat
Ah, sa nu uit sa precizez ca am baut inainte cu 5 minute de a vedea chestiile. 5 litrii de visinata, 2 de bere, 7 de vin, 8 de tequilla si 10 de vodka...
Ma rog asta nu conteazalaughing

Cele mai amuzante raspunsuri... Funda ma.
PS: Intrebarea a fost pusa cu sezioritate. Rog si eu tot sezioritate.laughing)))

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Ce ciudat eşti.
Când beau, văd şi aud doar ţapi râgâind. Aproape că-i simt.
Ah, Pan.

| Fernando9Torres a răspuns:

Chuck Norris!

| GabrielaIoana a răspuns:

Si tu patesti asta? Nu imi vine sa cred, credeam ca sunt singura care vede maimutele multicolore. Am auzit ca sunt periculoase dar cei de la NASA le e frica sa faca plublic acest lucru ca se pun rau cu elefantii. laughing

| ReaperxD explică (pentru GabrielaIoana):

Inseamna, ca daca cei de la NASA o sa-l publice, o sa fie calcati de elefanti?!?!

| Vlach a răspuns:

Este normal, toti am avut un astfel de moment macar o data-n viata laughing

| digital7shady a răspuns:

Nu e ciudat, si mie mi se intampla cateodata, dupa ce mananc. Doar ca eu ajung in orasul lui Mickey Mouse, rezolvam probleme impreuna, cu toata gasca si Toodles. Ar trebui sa spun ca mi se intampla dupa ce mananc ciupercute? laughing Shroomies!