| Sunnyツ a întrebat:

Holla T/A! ( nu te mira de nume ) Cum o mai duceti? nu am mai intrat de ceva vreme. Observ ca va trebuie ceva amuzament. well, nu am o intrebare, dar ce zice-ti de un joc ( rapid, scurt, amuzant )? Mai exact INITIALA, am mai jucat noi!
Eu va dau niste initiale apoi voi cu ajutorul lor creati ceva cuvinte si face-ti o propozitie. Cum suna? ( prea complicat pentru creierasul tau? atunci nu juca )

1 ) T. S. F. P. G. A.
2 ) M. A. T. C. J.
3 ) I. C. L. G.

-cele mai amuzante propoziti funda

( daca comentezi cumva intrebarea intr-un mod * vulgar *, la adresa mea, ...esti idiot )

14 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Mi-am pus silicoane.

| Sunnyツ explică (pentru Bogdanux):

Si varamea, dar s-au spart. Le-a " agitat " prea tare...

| Fragile a răspuns:

1) Tu sugi frigiderul prin gura altuia.
2)Mamaia are tactici cu jet.
3)Iartă creierul, linge gura. (ce citaat modern b-) )

| AlinaaAli a răspuns:

1) Tanti Sofica Freaca Patul Gemand Asurzitor!
2) Micata Arunca Torte Cu Jet-ul
3) Ionelas Clateste Limba Gurii

| GodInLol a răspuns:

Teoretic,sexul foarte putin,pare gata aici.
Nare sens, baaa, MAJUSCULE... big grin

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru GodInLol):

Wtf is wrong with your name? o_O

| Sunnyツ explică (pentru Comeandtellmesomething):

Mai Gaura, te tenteaza?

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Sunnyツ):

Nu mersi...nu îmi place când mi se oferă pe tavă

| Sunnyツ explică (pentru Comeandtellmesomething):

Asa ma gandeam si eu happy, dar curiozitatea asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, nu spun ceva care sa te supere, dar sincer sa iti spun, in acest moment mi-e si lene sa respir.
deci nu pot sa iti indeplinesc rugamintea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sunnyツ):

Mi-ai ridicat lenea de 50 de ori, cred ca nici moartea nu se mai atinge de mine, ar fi si normal, cui ii trebuie o lenoasa ca mine care nici sa duca gunoiul (banii ramasi de la inmormantarea lu bunica) nu vrea.

| KuKluXClannad a răspuns:

Ti-au mai crescut tatele?thinking

| Sunnyツ explică (pentru KuKluXClannad):

Da.si nu-mi vine sa cred, mai un pic imi schimb numele laughing