| anonim_4396 a întrebat:

Http://carbonize.co.uk/Old/Yahoo/smileys.php

Hai sa testam emoticoanele!
Unele :) dintre :(;) ele nu merg deloc, si lista lor e in crestere. Unele nu pot fi scrise cu nici un chip, ca nu te lasa robotul, iti sterge din el orice ai face. Altele sunt urate sau inutile. Nu mai am nimic de spus dar nu pot sa trec de robot. Hai cu tata, hai cu tata! Ba, multe-s. Adica si eu vreau sa vad care merg dar totusi am cam obosit. Daca ma punea altcineva cred ca-l si bateam. Aici am salvat pe notepad pentru orice eventualitate si n-am nici cea mai mica idee in ce dosar s-a dus. Hai, hai ca se vede capatul. Daca am facut vreo greseala asta e, nu mai stau sa verific. Uf, gata! Si voi ce mai ziceti, cum o mai duceti, frig, frig?

:) :(;) :D;;) >:D< :-/ :x v :"> da :p
:* =(( :o x-( >: B-) :-s #:-S >:) :((
:)) :| /:) =)) O:-) :-B =; |-) 8-| L-)
:-& :-$ [-( :o) 8-} :-SS @-) :^o :-w :-< >-P @};- %%- **== (~~) ~o) *-:) 8-x =:)
>-) :-L [-o< $-) :-" B-( :)>- [-x \:D/ >:/
;)) >o- >o= o-+ (%) :-@ ^:)^ :-j (*) :)]
:-c ~x( :-h :-t >8- :-? %-( :o3

x_x :! \m/ :-q :-bd ^#(^ :bz

1 răspuns:
| Claudiu1905 a răspuns:

Huston, we have a problem!