| ViseDestrămate a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......ul-dar-se/ ce este aia "fundulutSa"? ce este acela un "indreptator?"

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Străduieşte-te tu să îţi ţii proprile tale laude numai şi numai pentru tine!

| DaVà a răspuns:

Indreptatorul e ala care indreapta visele
FundulutSa provine din cocalarul fundhha si reprezinta un derivat al acestuia

| AnneBre a răspuns:

De unde ştii tu că eu nu scriu mai corect decât tine?

| TheScamy a răspuns:

FundulutSa=fundu+lu+tSa=>tSa=ta=>fundu lu ta...cred ca a vrut sa zica fundu lui tata, sau fundu tau.
indreptator=cred ca e ceva legat de placa de intins parul.
Atat

| diaηα a răspuns:

@Millyna : Bitch!

"FundulutSa" raised eyebrows
"indreptator"?! =] am trait s-o aud si pe asta =]

| diaηα a răspuns:

... bla bla. Ce să zic rolling eyes. M-ai atins profund şi, în acelaşi timp, m-ai plictisit yawn 2 în 1 ca şamponu`, nu mulţi reuşesc smug
Eu spun lucrurilor pe numewinking
Si încă ceva... gramatica ta lasă de dorit
"dar nici macar nu ai tu de unde sa stiu cine sunt" :
-cu cine faci română?! cu d-na de serviciu?!
Dă-ţi o palmă :*!

| ViseDestrămate explică:

Noi scriem mai corect decât tine deoarece noi folosim şi termeni mai inteligenţi, şi noi ne permitem să punem:"ş ţ ă î â" so...get a life...

| ViseDestrămate explică:

1.eu nu înjur, drăguţo
2.eu nu cumpăr pungi de chipsuri pentru că au o grămadă de E-uri
3.nici tu nu mă cunoşti pe mine să ştii ce îmi permit şi ce nu
4.hai dispari că mă plictiseşti profund...

| ViseDestrămate explică:

Uite scumpo, se vede că n-ai înţeles prea bine întrebarea mea:prin această întrebare eu vreau să evidenţiez că mai există şi unele persoane suficient de analfabete încât să nu ştiu să scrie şi folosesc termeni gen acestea:"fundulutSa" şi "îndreptător.Acum înţelegi?

| Mindreader13 a răspuns:

Vrea să-și crească părul... okay... gen "îmi voi crește părul și îl voi educa" sau "voi trage de părul meu până se lungește"?

| ViseDestrămate explică (pentru Mindreader13):

Nu ştiu ce a zis ea acolo.nu vorbesc ungurească...

| Mindreader13 a răspuns (pentru ViseDestrămate):

Ce coincidență, nici eu! rolling eyes

| BredPit1 a răspuns:

Inddreptatoru e patentuwinking

| Ralluca25 a răspuns:

Bună!
FundulutSa-fundă
indreptator-adică placă de îndreptat părul.
Pa, pa.

| kitishor a răspuns:

FundulutSa= asa alinta ea cuvantul " funda "
iar indreptator = placa de indreptat parul!

funda?