| anonim_4396 a întrebat:

Huh...vreau sa vad fericire pe fetele voastre. Hai sa raaaadem sa fim fericiti. happy Deci:

Daca i-ai prezice viitorul cuiva, unui user, ce i-ai prezice?

Vine unu' la tine si iti zice " Daca te mai uiti asa la mine, te sparg" ce faci?

Daca esti pe scena si ai uitat discursul si toti se uita la tine, ce faci?

Vezi un pisic pe strada pe care scrie " proprietatea lui Daisuki" ce faci cu el? ( poate-mi traumatizati mata...)

Te duci la magazin, iei un cos plin de cumparaturi, si cand trebuie sa platesti realizezi ca ai uitat banii, ce faci?

Mama te pune sa mananci spanac, ce faci?

Esti blocat intr-o camera cu cea mai mare temere, ce faci?

Iti pui o dorinta, care e?

Baaaa, am visat ca una ma tinea de maini si ma obliga sa ma uit la ursuleti spanzurati, printre care si Tedi. Mai era si un pamda. Karima! Tu urmezi! Criminalul e printre noi laughing

35 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

O să-ți răspund mai întâi la aia cu "te sparg", că vorba lu' croampa, am pățit.
Păi i-aș zice ( sau i-am zis, ia-o cum vrei ) ceva de genu' : " Pauza mică sau pauza mare? Să știu cum îmi reglez meniul."

Aia cu magazinul mi s-a întâmplat de zeci de ori, n-ar fi mare lucru. Oricum, tipa de la magazin mă știe, mi le pune deoparte.

Dorință zici? O păstrez pentru un anumit moment, sau pentru o anumită persoană.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Opaaaa! o pastrezi pentru Turbox? Sau ti-ai revenit...thinking

| Doub a răspuns:

1. DogMX o sa ajunga conducator in Coreea de Nord.
2. "Nu da la fata.I don't want to see"
3. "Aaaa, ati vazut meciul de aseara?blushing"
4. Ii dau un biscu'.
5. "Uuupss."
6. Iubesc spanacul.blushing
7. Mor.straight face
8. Secret.

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru DogMX):

rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns:

1. Lui Crompita, moartea lui va fi una rapida si sigura
2. I.as da un pumn si as continua holbatul.
3. Improvizez sau spun pur si simplu "L.am uitat"
4. Ti.l inapoiez, sau il pastrez avand mare grija de el
5. Las cosul undeva in magazin, ma duc acasa, iau banii si ma intorc sa termin cumparaturile.
6. "Nu vreaaaaaaaau! Fac alergie! Vrei sa fac alergie!?"
7. Ma gandesc ca acolo sunt ursuleti gumati colorati
8. Sa am intelegere in familie

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Huhu! Avem aici un anti-croampa! Eeeeee!

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Neee,n.am nimic cu el, e febletea mealaughing

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Hehe! love struck

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai putin... Eu si Croampa!? Never

| AirănMeidăn a răspuns:

Ca o sa moara
il sparg eu
ma uit si eu la ei + atac de panica
il ucid, il fac ofranda pentru Lordul meu
"pfoai am uitat banii ce naiba sa fac acum" *se impinge in cei din spate de la casa in speranta sa poata iesi de acolo*
mananc. e bun
atac de panica
nu conteaza nu mai pune intrebari atat de personale te rog frumos *373883292993 semne de exclamare*

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

1. Doub o să mănânce mâine ciocolata
2. Îi zic: "Și eu te-ndoi"
3. Improvizez
4. Te întreb dacă ai pierdut ceva... Și îți cer ciocolata daca il mai vrei înapoi
5. Uh... Nu știu
6. "Lasă-ma draga in pace, știi ca nu-mi place!"
7. Mă panichez foarte tare
8. Să îmi iasă 10 la mate, a naibii profa nu mi-a dat 10 la ascultat, mi-a dat 9!

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Tu te plangi de 9... e mare femeie...MAREEEEE!

Răspuns utilizator avertizat
| LaughingKarima a răspuns:

1. "Maine o sa mananci nutella"
2. Il sparg eu pe el
3. Ma uit in jur, fac o plecaciune specifica lui Sebastian, strig eu "Noapta buna tuturor" si fug
4. Ce am gasit al meu sa fie
5. Habar nu am ce ar trebui sa fac, nu mi s-a intamplat si nici nu vrea sa mi se intample asa ceva
6. Nu se pune la mine :p
7. Lesin! Ce mama zmeului as putea face?! Lesin si daca am noroc poate crede ca sunt moarta si pleaca
8. Vreau sa iau carnetul de sofat

Eu?!?! Vai de capul meu, nu am destul timp! Sa fac prajituri sau cartofi pai pentru criminal? O.o

| TiberiuFasole a răspuns:

1.Ti-as prezice tie ca vei ajunge departe in viata cu acele desene.
2.Ma uit la el, ce naiba imi poate face? Merg la sala smug
3.Improvizez, mi s-a intamplat, si i s-a intamplat si tatalui meu (E doctor primar smug)
4.Sincer as incepe sa plang, dar as merge la politie si as face tot ce trebuie sa nu il gaseasca daisuki, pariu ca nu e al tau.
5.Zic "Ma scuzati, vreau la baie, nu mai vreau nimic".
6.Fac orez cu spanac si gata.
7.Ma ascund, logic smug ce curajos.
8.Sa pot zbura. Eu ies, noapte rea.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Crezi ca am furat pana si pisicul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Tie ti-as prezice o cariera stralucita de artista.
2. Inainte sa ma sparga el, m-as sparge singur de ras.
3. ''Si...voi ce mai faceti?''
4. I-l dau lui Daisuki.Sau il pastrez, cel mai probabil.
5. Ii spun casierei ''Hei, ce e chestia aia de sus?'' iar apoi fug cu cosul.
6. Ma prefac ca devin Popeye.
7. Lesin.
8. Sa reusesc sa fac tot ce mi-am propus.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaaa...pisicul meeeu. Gata..nu mai vezi palaria laughing
8 sper sa se indeplineasca!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da cum il cheama?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe pisic? hmmm...thinking Pudi. uuu ce dragut suna Pudi!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

(^ω^)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Acum pui fete de pisici ca sa-mi faci in ciuda ca Pudi e la tine... deci asa vrei sa jucam...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1)"Maine ai scoala, spor la invatat"
2)I-as trage un cap in gura si-as baga sprint.
3)Improvizez sau pun ii pun sa puna intrebari pana imi aduc eu aminte. De obicei nu uit nimic.
A, ba da, eram clasa a 6 si aveam serbare de Craciun, eram pe scena si uitasem poezia si am zis " am uitat poezia", au ras cei din sala, dar le-am facut ziua mai buna decat sa stea sa asculte (si oricum nu-si dadeau interesul).
4)"Mars dracu, m-am saturat de pisici."
5)"Pune astea de-o parte, vin acuma cu banii."
6)Daca ma pune sa mananc asa simplu, clar un cutremur va veni si va tranti bolul cu spanac.
7)"Ieeesi, nu este loc pentru amandoi pe lumea asta."
8) " Da Doamne sa nu ne pice Bacovia la bac. "

Răspuns utilizator avertizat
| Pichaciu a răspuns:

1.Ca o sa ma aiba pe constiinta daca se mai holbeaza atata.
2.Fug de rup pamantulbig grin
3.Le spun sa se uite in alta parte.
4.Ti-l dau inapoi am deja unubig grin
5.Ii spun ca ii aduc bani peste50 de ani cand voi lua pensia laughing
6.Imi spun rugaciuneabig grin
7.Incep sa tip
8.Sa fiu nemuritoare