| MoreTime a întrebat:

In urmatoarele zile va trebui sa fac niste ture cu liftu' cu mai multe persoane. Ziceti-mi niste chestii amuzante de facut in lift, sau pentru a-i speria/deruta pe cei ce se afla cu mine in lift. (in afara de a bloca liftu' intre etaje). Cel cu cele mai funny lucruri care pot fi facute in lift primeste fundulica' big grin (si sa aiba macar 2 lucruri)

2 răspunsuri:
| annutza a răspuns:

Sa iti deschizi geanta, sa bagi capul inauntru si sa zici "ai destul aer acolo inauntru?" sau plasa, depinde ce ailaughing...sa faci "ding" la fiecare etaj:d, sa faci sunete de explozie de fiecare data cand cineva apasa un buton:p, sa iti scoti guma din gura si sa incepi s-o lungesti, sa apesi pe toate butoanele spunand "oare asta ce face?"...

sper ca te-am ajutat...

fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înainte de ture opreşte becul în lift şi blochează-i la fiecare etaj.

Când intri tu primul în lift lipeşte guma de mestecat proaspăt rumegată pe un buton gen parter pentru că acolo se duc cam toţi şi aşteaptă-i să vezi cum se chinuie să apese pe 0 fără să atingă guma laughing.

Have fun!