| syd2 a întrebat:

Inregistrare,stiu ca nimanui nu o sa-i placa dar totusi o pun, Sunetul e foarte necalitativ asa ca deja sper la critici negative.
http://vocaroo.com/i/s1i8BaIN69xS
Ma astept la vreo 3, 4 raspunsuri la mai multe nici nu sper.
Comentati si voi cu inregistrari :D. Vreti sa pun continuare la poveste?

29 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Nu conteaza ce spun ceilalti, suna foarte bine happy si mi-a placut happy

| syd2 explică (pentru LaughingKarima):

Nu mai suna ciudat suna bine love struck.

| SuckTheGod a răspuns (pentru LaughingKarima):

Ce voce "miau, miau" ai.

| LaughingKarima a răspuns (pentru SuckTheGod):

Si e de rau? crying

| LaughingKarima a răspuns (pentru syd2):

Am vrut sa vorbesc prima data in engleza, aveam eu impresia ca nu mai suna vocea asa ciudat daca e in engleza laughing

| SuckTheGod a răspuns (pentru LaughingKarima):

Nu sunt in masura sa decid eu asta.

| LaughingKarima a răspuns (pentru SuckTheGod):

Dar-dar-dar ai spus ca e voce 'miau, miau' aia ce inseamna atunci? laughing

| SuckTheGod a răspuns (pentru LaughingKarima):

Inseamna ca esti mâțâitălaughing

| doreal a răspuns (pentru SuckTheGod):

Eh, nu esti.

| SuckTheGod a răspuns (pentru vaporwave):

La fel de antisociabila ca si in scris.

| syd2 explică (pentru SuckTheGod):

Inca ma mai gandesc cine esti.

| SuckTheGod a răspuns (pentru syd2):

Cugeta in continuare prietene....doar nu-ti pierde viata in cautarea raspunsului.

| doreal a răspuns (pentru SuckTheGod):

Nu esti cumva Miner? 0-0 Sau cum l-o mai chema...

| vaporwave a răspuns (pentru SuckTheGod):

nu prea

| SuckTheGod a răspuns (pentru doreal):

Ma jignesti.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru vaporwave):

Coconoaso.

| vaporwave a răspuns (pentru SergiuBoss11):

zeule nu te rog pe tine nu am vrut sa te supar

| doreal a răspuns (pentru SuckTheGod):

Nu te-am jignit. Am spus doar un mic adevar nevalidat. Dupa raspunsuri esti Suck, da' ala e pervers, tu nu prea. Hmm... Arata-ti moaca Joker!

| SuckTheGod a răspuns (pentru doreal):

Hai sa ne jucam un joc.

| syd2 explică (pentru doreal):

Ba chiar nu-ti dai seama ca e o masca, vrea sa credem ca nu e Suck.

| doreal a răspuns (pentru SuckTheGod):

Nu mai am 5 ani, scuze Joker.

| doreal a răspuns (pentru syd2):

laughing

| SuckTheGod a răspuns (pentru doreal):

Hmm... CelCareTeIubeste te vegheaza.

| doreal a răspuns (pentru syd2):

Auzi, dar tu nu esti Dante sau ceva de genu? Pianistul de pe TPU laughing? Chiar canti bine. De cati ani faci pian?

| syd2 explică (pentru doreal):

Chiar sunt Dante, dar ce, 8

| BlackArt333 a răspuns:

Daca reusesti sa canti fara greseala Für Elise iti dau si funda-la o intrebare oarecare. :/ Si... Asa de curiozitate, cati ani ai? 20? 18? 17? 24? Cati?
P.S. Stiu ca stii ca stiu ca si eu cant la pian (si chitara) dar eu nu cant asa ceva! Am facut doar 4 ani de pian! Ca sa cant si eu asa imi trebuie... stai sa calculez... 10 ani de pian! Adica inca 6 ani! Am noroc ca fac cursuri gratis! Nu intreba unde! Ca eu fac la scoala! Sunt la Colegiul de Muzica S. Toduta din Cluj! >-< Se fac cate 3 ore pe saptamana la instrumentul prinicipal(in cazul meu>>> chitara) si o jumatate de ora pe saptamana la cel secundar(in cazul meu, pianul, care apropo, e obligatoriu la noi in scoala!) Dar nu vreau sa mai vorbesc despre scoala ca mi se face rau!
Bye!